Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leveleznétek egy olyan csajjal...

Leveleznétek egy olyan csajjal aki egyáltalán nem érdekel titeket? Csak unaloműzőnek?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást, jópárszor találkoztunk. Írtam neki egyik nap, chateltünk vagy 1 órát, és azt írta hogy " folytassuk holnap ha benne vagy. Mondom oké majd írj, és írta hogy oké írni fogok. Reggel 6:30kor mikor felébred írt is hogy "Szia, jó reggelt neked" akkor megint váltottunk pár levelet. Ilyeneket írt hogy "szeretem olvasni amiket írsz" meg "örülök hogy megtudhatok rólad dolgokat". Kérdezte hogy milyen suliba jártam, merre lakom, mióta vagyok ezen a munkahelyemen stb. De 1 napja eltűnt....Vajon érdekelhettem? Vagy ez semmi?
2013. szept. 27. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. szept. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, szoktam 1-2vel.
2013. szept. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na ez remek...
2013. szept. 27. 23:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Simán,, mire vannak a levelezőtársak.


De a kérdésedre válaszolva: Nem, ez nem semmi. Érdekled.

2013. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, veled is ezért szoktam korán reggel.
2013. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hülyíteném, csak mert unatkozok.
2013. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En velem nem beszélgetnél ? 25/f En nem tűnök el.
2013. szept. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De amúgy tiszta normális. Tehát nem nyálaskodik vagy nyomul, hanem érdeklődő. Kis aranyos, udvarias, kérdezget engem stb. De 2 napja nem írt...
2013. szept. 27. 23:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Néha te is írhatsz neki. Ha csak ő ír és te nem keresed akkor azt gondolhatja, hogy te nem is szeretnél beszélni csak kényszerből írsz vissza.
2013. szept. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De én írtam neki először. Meg egy "kismadár elcsiripelte" neki hetekkel ezelőtt hogy bejön nekem. Tudja hogy tetszik nekem.
2013. szept. 27. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!