Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok ha meglátnak egy...

A lányok ha meglátnak egy nekik tetsző fiút, de azt is látják, hogy kevésbé kezdeményező, kevésbé nyomulós típus, akkor miért mondanak le róla?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Mert nem fognak olyan fiúért kűzdeni aki ölbetett kézzel ül és vár.Nekünk,fiúknak/férfiaknak kell felszednünk a lányokat/nőket nem pedig fordítva.
2013. szept. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Mert úgy gondolják,hogy a fiú dolga kezdeményezni.

Ők véletlenül se tehetnek egy ismerkedésért...

2013. szept. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

A sárdobálás helyett nézzünk a dolgok mögé. Ha a csaj kezdeményez, és elutasítást kap, akkor traumatikusan éli meg, akár az egész férfiakkal való ismerkedésére pecsétet tesz, mert nem tudják olyan jól kezelni az elutasítást, mint a pasik. Ez abból fakad, hogy a pasik míg egy "igen"-t kapnak, előtte 100 "nem"-el találkoznak, viszont a nők kapnak egy nap 10 "igent", és nekik csak egyet ki kell választani valamikor, és viszonozni az "igen"-t. Ez a kezdeményezés történelme...


Így a mögé bújnak (a mai egyenjogúságért való küzdelem közepette), hogyha férfi kezdeményezése hiányában nem lépnek. (ami erőteljesen maradi gondolkodás, mivel egy megismerési szándék nem köthető semmilyen nemi dologhoz. Ha meg akarok ismerni egy kutyát, nem kell megvárnom, hogy a kutya jöjjön oda hozzám, hanem amit akarok, megteszem. Ez nem házasság, csak egy egyszerű megismerési szándék...)


Szóval inkább keresnek a másik 9 (az előbb említett napi 10 pasiból) hercegjelöltből egy másikat, aki talán kezdeményez, és arra rábólintanak.


Az igazi csajok mernek őszinték lenni, és ki merik mutatni az érzéseiket (érdekel milyen vagy, ezért odamegyek hozzád, mert meg szeretnélek ismerni), ahogy az igazi férfi mer kezdeményezni... (ha annyira felkelti a csaj az érdeklődését, de ha nem akar kezdeményezni, akkor valszeg nem mozgatott meg benne sok mindent, ezért inkább nem is nyit, és ez az érdektelenség eleve magával rántja a kudarc lehetőségét, hogy "nem nyitott felém a pasi, jajj mi lesz velem?" Ettől félnek a csajok. (persze a baj a férfiakban is keresendő, de a kérdésed most nem erre irányul, ezért a csajokat elemeztem ki inkább)

2013. szept. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

azért, mert sosem lehet eldönteni, hogy azért, mert félénk, vagy azért nem jön oda, mert nem akar

másik, meg a lányok szeretik ha bátor egy pasi és elég gáz, ha annyira nem képes, hogy tegyen valamit az ügy érdekében

2013. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik lány, de nagyon beképzeltek. Igen is, ha tetszik neki egy pasi és a srác nem kezdeményez akkor ő is odamehet. Egyenlőségért küzdöttek, ki vagyok én hogy ne lehesnek azok.
2013. dec. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert a nyomulós formák jó arcok, és a lányoknak jó arcok kellenek.
2013. dec. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én azt gondolnám, hogy úgysem tetszek neki, akkor meg minek fektessek bele energiát, hogy aztán pofára ejtsen. Ha tetszenék neki, úgyis jönne, azért adják a lányok a jeleket, hogy bátorítsák a fiút, és pl még ahhoz is kell néha bátorság, mert a jeleket is visszautasíthatja. Hát akkor ne üljön ott ölbe tett kézzel, mert akkor úgy tűnik, hogy neki nem számít annyit a lány.
2013. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 DrBori András ***** válasza:

Addig oké, hogy egy férfi kevésbé kezdeményező,

de azért a nő által leadott jelekből csak tudsz olvasni.


Ha van jel, lépj akcióba, a kockázat "szinte minimálisra" csökkent.

Ha nincs jel, akkor az a jel.

(mármint arra, hogy ne menj oda)


Én is csak akkor megyek oda egy lányhoz, ha vannak jelek.

( ha akarod, felsorolom ezeket a jeleket,iletve amelyik jelet ismerem, mert én is csak egy férfi vagyok, tehát minden női jelet nem ismerhetek)


sok sikert a Hölgyeknél,

Bandi

2013. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bandi, milyen jeleket ismersz?
2013. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 DrBori András ***** válasza:

Ültök egymással szemben tömegközlejkedési esztközöm,

vagy a bárpultot támasztjátok egymás mellett.

Eközben:

Gyakori hajdobálás, szemkontaktus folyamatosan/ismétlődően, mosoly, kacsintás,

ajkak gyakori megnyalása, és mindezek tetszőleges kombinációja.

2013. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!