Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan ember akivel itt...

Van olyan ember akivel itt ismerkedtél meg, és tartod vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van olyan ember, akivel itt ismerkedtél meg, és barátok lettetek, vagy néha beszélgettek? Vagy netán személyesen találkoztál már olyan emberrel, akivel itt ismerkedtetek össze? Van olyan ember, akivel szivesen megismerkednél innen?

2013. okt. 2. 17:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%
Igen, akad. Bár arra pontosan nem emlékszem, hogy kit mikor ismertem meg itt. Viszont van olyan, akivel a mai napig tarjuk a kapcsolatot, beszélgetünk. Az egyikükkel ha minden igaz jövő héten össze is futunk, ha lesz rá időnk.
2013. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
valamelyik nagyon szereti lefele pontozgatni. a többieket!
2013. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Igen, van :) Többel is beszélgettem már, de úgy, hogy nem 1-2 mondat erejéig, úgy nem sokkal. Most emailezek egy sráccal, aki nagyon rendes, jókat lehet vele beszélni :) Egy másikkal meg kicsit több, mint egy hónapja kezdtem itt beszélni, azóta találkoztunk is, nagyon szimpatikus. Facebookon is sokat beszélünk :) Pedig az ilyenektől mindig elzárkóztam, de ezeket nem bántam meg! :))
2013. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
van
2013. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartozom közéjük.


Ám az érdekelne miért van traktor kulcsszó is a kérdéshez. :D

2013. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen. Van egy közös pont, és arról dumálok csak vele, de amúgy teljesen különbözőek vagyunk! :D
2013. okt. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Van párember akikkel megismerkedtem itt. De egy hét elteltével teljesen elfelejtett és már az üzeneteimre sem válaszolt. 17/F
2013. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen;) itt ismertem meg a pàromat akivel azòta is együtt vagyunk:))
2013. okt. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Van több olyan ember akivel itt ismerkedtem meg, néhányukkal találkoztam, egyikükkel többször is, de nem nagyon tartom senkivel a kapcsolatot. Egy-két ember Facebook-on ismerősöm, néha olvasok felőlük, ránézek az adatlapjukra, beszélgetni nem szoktam velük. Tartós barátságot és kapcsolatot is keresek itt, egyiket sem találtam meg még, sajnos. Más oldalakon még lehetetlenebb, de ez már nem is tartozik a kérdéshez.

Akivel szívesen megismerkednék, jelenleg nincs. Néhány ember szimpatikusnak tűnik a kérdése/válasza alapján, kérdéseim merülnek fel velük kapcsolatban, de nem sűrűn szoktam zavarni ezekkel bárkit is, mert az esetek nagy százalékában hatalmas távolságok vannak köztünk.

2013. okt. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!