Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt ember, aki tényleg...

Van itt ember, aki tényleg beismeri önmagának, hogy neki a jó külseje miatt megy a csajozás?

Figyelt kérdés

Mert rendre azzal jönnek a joképü srácok, hogy a külső nem számit és nekik a dumájuk jó, etc.


Multkor mondom az egyik ilyen joképü gyereknek, hogy probálta e már ugy a csajozást, hogy gázul néz ki. Azt mondja igen, egyszer nem volt ideje megborotválkozni, ugyhogy szörösen ment le. (AZZZZZZZZZZIGEN)


Most miért nem lehet beismerni, hogy igen, aki jól néz ki annak könnyen adják magukat nők. Ugy értem könnyen tud nőt szerezni. Már-már majdnem olyan könnyen, mint amilyen könnyen a nők pasit.


2013. szept. 25. 14:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

én olyan 10/7.5 re tippelem a külsőmet

de 1-2 napos borostával állítólag szexibb vagyok :D

a csajozás meg más tészta nekem pl sose a jó csajok jöttek be azokat valahogy mindig lenéztem mert kevés olyan van aki nem száll el a külsője miatt.

próbálkozott egy pár ilyen csaj de én nem kinlódtam velük tudván hogy milyenek.

szóval nem minden a külső

2013. szept. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

7.5?


Biztos annyi?


Ilyen 8/10 felett mondjuk azt, hogy jól néz ki egy pasi. Mármint a csajok gondolják igy. Alatta mindenki átlag alatti.

2013. szept. 25. 15:12
 3/37 anonim ***** válasza:
A jóképű férfiak gyakran nem veszik észre, de csak a külső számít a csajozásban. Ahhoz csúnyának kell lenni, h ezt igazán átélhesse az ember.
2013. szept. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
IGY VAN!
2013. szept. 25. 15:25
 5/37 A kérdező kommentje:
nem azt mondom, hogy csunyának, de NEMJOKÉPÜNEK
2013. szept. 25. 15:25
 6/37 anonim ***** válasza:
88%

De komolyan nem hiszem el, hogy nem lehet ezt megunni...


"Mert rendre azzal jönnek a joképü srácok, hogy a külső nem számit és nekik a dumájuk jó, etc. "


B**átok meg, soha senki olyat nem mondott, hogy a külső nem számít! Ha igen, akkor meg kretén volt az illető. Azt szokás mondani, hogy nem CSAK (akkor még egyszer: nem CSAK) ez számít.


Egyszerűen annyira szánalmas már ez a vinnyogás minden rohadt héten. Mit akartok hallani? Azt, hogy igen, csak a külső számít, ti meg szűzen fogtok megrohadni? Azt akarjátok hallani, hogy minden nő egy büdös k**va, csak éppen ti vagytok a legokosabbak, amiért ezt észrevettétek? Vegyétek úgy, hogy ezt mondtam és hallgassatok már egy kicsit, kérlek!


Nyugodtan pontozzatok le, elvégre gondolkodás helyett az is megteszi.

2013. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

én nekem van nemi életem, fel tudok szedni nöket hébe-hóba, pedig én is sok estét végig sirtam, hogy nem lesz senkim, de megtanultam nagy erölködve a dolgot. És sajnos továbbra is erölködés maradt, mert igen sokat kell befektetnem, hogy összejöjjön 1-1 nő. Ja és persze csak a csunyábbak jönnek össze igy is. :(


Persze el lehetett volna menni gyurni, ami számomra még nehezebb dolog lenne, és akkor sokkal könnyebben jönnének a csajok is.

2013. szept. 25. 15:34
 8/37 anonim ***** válasza:

6-os:-)))


felpontoztalak.

(Egyebet nem tudok, kérem kapcsolja ki)

2013. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

1. "Ilyen 8/10 felett mondjuk azt, hogy jól néz ki egy pasi. Mármint a csajok gondolják igy. Alatta mindenki átlag alatti."


Először is, a pontozás elég szubjektív.

Másodszor pedig, nálam pl. az átlagos az 5-ös, aki az alatt van, az az átlag alatti. Aki meg üti nálam minimum a 6-os szintet, akkor már külső terén nyerő, a személyisége dönt.


2. Közel sem CSAK a külső számít. Számtalan extrém jóképű férfi létezik, aki esélytelen lenne nálam pl.

2013. szept. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Akkor mégis mi a tököm a kérdés? Az alkalmi kapcsolat = felszínes kapcsolat. Nem vonzó felszín = kevés alkalmi kapcsolat. Ebben mi a bonyolult?


Amúgy meg te is itt panaszkodsz, hogy csak a csúnya lányok jutnak neked: mivel érzed magad különbnek? Nem értem már, mi a retken pörögtök?

2013. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!