Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Képtelen vagyok ismerkedni,...

Képtelen vagyok ismerkedni, nem tudok semmilyen célból emberi kapcsolatokat kialakítani már évek óta, mit tegyek? Nem akarok mindig egyedül lenni.

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 07:16
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ezt is leszavazom. :D Nem tudom milyen szakkört kereshetnék, fogalmam sincs merre induljak el, mi érdekelne. A tánc sem érdekel annyira.
2013. okt. 9. 22:35
 22/24 My Conserve ***** válasza:

"Nem tudom milyen szakkört kereshetnék, fogalmam sincs merre induljak el, mi érdekelne."


Írj össze 8 "szakkört", bármilyen közösségben végezhető tevékenységet, amiről valaha is megfordult a fejedben, hogy érdekel. Salsa, számítógépes játékok, éneklés, csillagászati szakkör, kung-fu, bármi jöhet.


Aztán keresd meg a neten, vagy a különleges tudakozótól kérdezd meg, hogy a környékeden melyik elérhető. Azután próbáld ki a legkönnyebben elérhetőt. Ha nem válik be, menj a másodikra, és így tovább. Ha két szakkör azonos (távolságban, időben, árban), akkor dobj fel egy pénzérmét, és szigorúan menj el arra, amelyiket kiadott.


Ha egyik sem érhető el, akkor keresd meg a környékeden (árban, időben, térben) elérhető közösségi programokat, azokat, ahol lehet beszélgetni is, és dobj fel egy pénzérmét.


Sajnálom, de ezt csak így lehet. Ha nincs ötleted, akkor csinálnod kell egyet. Az ötletcsinálásnak pedig ez a módja: leírod, ami eszedbe jut, nem törődve azzal, hogy esetleg hülyeség is lehet.


Persze lehet, hogy ez az első néhány ötlet rossz ötletnek bizonyul majd. De akkor már többet fogsz tudni magadról, és talán már lesznek jobb ötleteid is.

2013. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 My Conserve ***** válasza:

"A tánc sem érdekel annyira."


Nem az a kérdés, hogy mi érdekel. Te társaságot keresel, nem hobbit. Olyat keress, amitől nem érzed magad kellemetlenül. Ha hidegen hagy, az pont elég.

2013. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Mit csinálsz?
2017. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!