Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha találkozok vele miért néz?

Ha találkozok vele miért néz?

Figyelt kérdés
Amióta új suliba járok egy fiú aki abban a városba lakik mint én,ugyan oda jár suliba (2-3 suli van és ő az egyikbe jár),néha együtt utazunk buszon suli után és észre vettem néz.Kedden bejelöltem Facebookon,rögtön vissza is igazolt,szerdán ráírtam,de nem válaszolt csak látta az üzenetemet.Tegnap újra ráírtam,de most sem írt vissza.Ja és tegnap ugyan azzal a busszal ment suliba amivel én szoktam és akkor is észre vettem,hogy néz még akkor is mikor leszálltunk a buszról... Most mit akar?Tetszem neki?
2013. okt. 5. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen tetszel neki, csak nem mer semmit írni, nehogy elszúrja.
2013. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2-szer ráírtam,de semmit nem írt.Egyáltalán tudja,hogy én az a lány vagyok aki nézett?Mert az egyik osztálytársam azt mondta,hogy lehet nem tudja,hogy ki vagyok...
2013. okt. 5. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tudja, ki vagy, de az is lehet, hogy félénkebb típus, és megijesztetted a nyomulásoddal, vagy szimplán csak legeltette rajtad a szemét, de nem akar tőled semmit.
2013. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pedig csak annyit írtam neki "Szia! :)" meg "Hogy vagy?" De ha legelteti rajtam a szemét akkor már abba hagyta volna a nézést
2013. okt. 5. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva az ilyen kérdésre nagyon nehéz bármit is válaszolni, hogy "hogy vagy", ez inkább ilyen udvariaskodó izének tűnik, vagy azt sugallja, hogy igazából nem érdekel a másik, csak megkérdezted tőle. Próbálj vele élőben is beszélgetni, a reakcióiból sok mindent meg fogsz látni.
2013. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ritkán találkozunk... Kedden délután tudnék vele beszélgetni vagy hétköznap reggel ha azzal a busszal megy amivel én szoktam (tegnap késett is a busz ezért jöhetett azzal)
2013. okt. 5. 22:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj infót gyűjteni róla, pl. hogy milyen típus lehet, figyeld, hogyan viselkedik, ha a közeledben van vagy ha meglát téged. Nem tudom, vannak-e közös ismerőseitek, tőlük is kérhetsz segítséget, ha gondolod.
2013. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Múltkor pont álltunk jó,hogy előttem volt egy lány,a lány előtt volt a fiú legjobb barátja és előtte az a fiú aki néz.Úgy vettem észre,hogy mikor a barátjával beszélget néha rám nézett na meg a barátja is.Aztán előttem volt egy hely én nem ültem le,ő leült,pá megállóval később elült,akivel ült az le szált így 2 helyem volt... útközbe mindig kinézett az ablakon és akkor egyszer megint rám nézett.
2013. okt. 5. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!