Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz ismerkedni...

Miért ilyen nehéz ismerkedni mostanában? Miért nem kezdeményeznek a fiúk?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, nem arról van szó, hogy ronda vagyok. :) Csak egyszerűen nem értem, a mai fiúk miért nem tudnak kezdeményezni, miért nem mernek beszélgetni egy lánnyal, érdeklődni utána? Az is egy jó megoldás szerintem ha leszólítanak egy lányt az utcán, bár ezt nagyon kevés fiú merné megtenni..de ma már majdnem, hogy csak osztálytársakkal lehet "összejönni". Biztos bennem is van hiba, hogy nem vagyok annyira nyílt, hogy minden fiúra mosolygok, aki szembe jön velem, de szerintem nem vagyok zárkózott sem. Szóval fiúk, úgy általánosságban, miért nem ismerkedtek a lányokkal? :) 14/L
2013. okt. 7. 22:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Mert otthonról nem kaptak egyáltalán ilyen jellegű nevelést, illetve nem volt családi minta előttük, mert pl. apucijuk folyton más nőkkel hetyegett. Ez lehet egy fontos ok, igen. Biztos, hogy más oka is van.
2013. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
Ugyannyi idős vagyok ,mint te: a mi osztályunkban a fiúk fogadnak egymással,hogy 1hónap alatt felszednek egy lányt,aztán csak facebookon mutatják ki az érzéseiket..miezmár?!
2013. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ez a 21. század :)
2013. okt. 7. 22:10
 4/29 anonim válasza:
Mert mostanaba sok az elflegmult "cica baba" :) es mar nem lehet ugy fel ismerni mint a normalis lanyokat ilyen egyszeru :)) 17/F
2013. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön megkapod rá a választ hogyha megválaszolod azt, hogyha nem a férfiaknak kellene kezdeményezniük hanem a nőknek, és a nők lennének azok akiket 10-ből 9-szer elutasítanak, akkor te mernél-e próbálkozni?
2013. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
4-es egyetértek.
2013. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A. Bundy ***** válasza:
azért mert nem érdeklik őket a lányok , főleg most hogy ki jött a gta V , meg azért elég furán nézne a csaj ha valaki leszólítja az utcán , valószínüleg megilyedne és elküldené a férfit/fiút melegebbre, meg elég ilyesztőek tudnak lenni a lányok/nők ha akarnak, és mond már el milyen spontán témát tudának bedobni úgy hogy még a nevét se tudják a lánynak?
2013. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Mert otthon kockulnak és nyomják a cod-ot :)
2013. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Minek ?! Hogy növeljem a sok bukó idióta p**a amúgyis egekben lévő egóját ? Sokszor még akkor is lepattintják az embert , ha bejössz nekik , csak mert ők ilyen menők. Hát én is tudok ilyen menő lenni és mostanában ilyen vagyok , nem tudom a csajok valamiért legbelül szeretik ha bunkók velük. Hát rajtam nem múlik.. Csak azokkal a lányokkal vagyok kedves , meg jófej , akiket ismerek és tudom , hogy értelem is van bennük , nem csak kirakat babák


20f

2013. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Érdekes, régen a téma sem volt probléma.

De valóban nem csak a fiúk hibája... a lányok is megváltoztak, nagyon. Ha fiú lennék, nekem is elmenne a kedvem a leszólítástól ilyen 21. századi csajok láttán. (Viszont azt nem értem, hogy én tök normális vagyok kinézetre is, rondának sem vagyok ronda mégsem kezdeményez senki :(...) Nem kérek privátot köszönöm.

2013. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!