Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz ismerkedni...

Miért ilyen nehéz ismerkedni mostanában? Miért nem kezdeményeznek a fiúk?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, nem arról van szó, hogy ronda vagyok. :) Csak egyszerűen nem értem, a mai fiúk miért nem tudnak kezdeményezni, miért nem mernek beszélgetni egy lánnyal, érdeklődni utána? Az is egy jó megoldás szerintem ha leszólítanak egy lányt az utcán, bár ezt nagyon kevés fiú merné megtenni..de ma már majdnem, hogy csak osztálytársakkal lehet "összejönni". Biztos bennem is van hiba, hogy nem vagyok annyira nyílt, hogy minden fiúra mosolygok, aki szembe jön velem, de szerintem nem vagyok zárkózott sem. Szóval fiúk, úgy általánosságban, miért nem ismerkedtek a lányokkal? :) 14/L
2013. okt. 7. 22:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbb azt gondolja hogyha valamit elront akkor arról tudni fognak a barátnőid a barátnőid barátnői stb magyarul mindenki.

Hülyén hangzik de valaki épp ezért hagyja inkább rá a dolgot.

Szóval aki ilyen az nyugodtan próbálkozzon van még millió lány és nem mind pletykás

2013. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
Minek! "ARRA" akad csaj fűzés nélkül is. Annyit meg nem érnek a mai alacsony IQ-s csajok, akik azt hiszik a kirittyentéssel a rövid rucikkal mindent meg lehet szerezni és meg van oldva az élete. - tisztelet annak az 5 % kivételnek -
2013. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
4-es, ez nem magyarázat, azok a lányok után sem érdeklődnek, akik nem "elflegmult cicababák". Sőt, utánuk pont, hogy kevésbé érdeklődnek. Vannak amúgy jó dumák, ez helyzettől függ, hogy mit tudsz mondani a lánynak csak az a fontos, hogy magabiztosan szólítsd le és ne legyél túl tolakodó :) meg előtte célszerű rámosolyogni, ha kedvesen néz vissza akkor már próbálkozhatsz.
2013. okt. 7. 22:17
 14/29 anonim válasza:
Szerintem akk is nagyon sokat kepzel magarol mar eleg sok ;) de mind1 :D
2013. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
70%

Pl.: az olyan csajok miatt mint a 10-es. Rögtön írja hogy nem kér privátot. Nehogy már valaki vegye a bátorságot és ráírjon. Kinek képzeli magát az ember hogy ráír. Ezért nem próbálkoznak a férfiak. Mert a nők el vannak szállva. Jobban vágynak az ellenkező nemmel való kapcsolatra mint a pasik, de mégis úgy tesznek mintha teher lenne a férfiak próbálkozása, és mintha szívességet tennének azzal hogy egyáltalán szóba állnak a férfival.


Ezért van az hogy én senkinél nem fogok próbálkozni. Vannak nyomulós csajok, többel is lehetett volna dolgom, de köszönöm nem kérek belőlük. Ingyen nekem nem kell nő. Csak olyan csajt fogok megd*ugni akinek fizetek érte.

2013. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
15-ös, SZEMÉLYESEN ISMERKEDEM, nem interneten.
2013. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
16-os. Az internet ma a kommunikáció és az ismerkedés első számú helyszíne. Itt olyanokkal is megismerkedhetsz akikkel a valóságban valószínűleg sosem ismerkednél meg.
2013. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Úgy érted a töketlenekkel, akik élőben rám nézni is alig mernek? Vagy pedig kilométerekre élőkkel, akikkel max. távkapcsolatban élhetnénk?
2013. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
18-as. Miért te rá mersz nézni a pasikra? Lehet hogy igen, de nem neked kell kezdeményezni, ezáltal nem neked kell számolnod a visszautasítással. Képzeld magad ebbe a helyzetbe. Bepróbálkozol egy pasinál, de visszautasít, majd egy másiknál, egy harmadiknál és lehet hogy csak a tizedik lesz az aki igent mond. Mond csak, lenne még kedved próbálkozni?
2013. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

14 évesen te még nem láthatod mi a helyzet


menj én kicsi pónim-ozni!

2013. okt. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!