Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz ismerkedni...

Miért ilyen nehéz ismerkedni mostanában? Miért nem kezdeményeznek a fiúk?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, nem arról van szó, hogy ronda vagyok. :) Csak egyszerűen nem értem, a mai fiúk miért nem tudnak kezdeményezni, miért nem mernek beszélgetni egy lánnyal, érdeklődni utána? Az is egy jó megoldás szerintem ha leszólítanak egy lányt az utcán, bár ezt nagyon kevés fiú merné megtenni..de ma már majdnem, hogy csak osztálytársakkal lehet "összejönni". Biztos bennem is van hiba, hogy nem vagyok annyira nyílt, hogy minden fiúra mosolygok, aki szembe jön velem, de szerintem nem vagyok zárkózott sem. Szóval fiúk, úgy általánosságban, miért nem ismerkedtek a lányokkal? :) 14/L
2013. okt. 7. 22:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
A félelem. Nemcsak adónak, vevőnek is kell lenni ahhoz, hogy az adás létrejöhessen!
2013. okt. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
70%

"Úgy érted a töketlenekkel, akik élőben rám nézni is alig mernek?"


Gondolom, be is vágod azonnal a felsőbbrendű, elérhetetlen pofát! Akkor meg minek kezdeményezzenek, nézzenek rád egyáltalán?

2013. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
20 éves alapvetően vidám, mosolygós lány vagyok., kicsit félénk. Bárkihez kedvesen szólok, aki beszélgetni akar velem. Ennyit az előítéletekről.
2013. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"20 éves alapvetően vidám, mosolygós lány vagyok., kicsit félénk. Bárkihez kedvesen szólok, aki beszélgetni akar velem. Ennyit az előítéletekről."


Az hogy kedvesen beszélsz valakivel mit sem változtat azon hogy az adott személynek nem biztos hogy sok esélye lesz nálad.

Ha finoman közlöd vele hogy nem jön be az majdnem ugyanaz mintha durván közölnéd, hiszen a végeredménye ugyanaz lesz, nem kap p*uncit. Vagyis a visszautasítás ugyanúgy megtörtént.

2013. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nyilván sokkal jobb, ha járok vele, csak azért, hogy ne fájjon neki a visszautasítás és nem tetszésből/szerelemből.
2013. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Generalis ***** válasza:
Nekem eddig az volt a gond hogy "fiam idegenekkel ne álj szóba" engem így neveltek és a többi embereket kb így. Csak attól tartok hogy hülyének néz a lány.
2013. okt. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Mai fiúknak egy lány csak a szex miatt kell.

Szomorú, hogy csak emiatt....

2013. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

De én nemrég ismerkedtem meg valakivel, de szét is metünk, igy ezek után soha többet nem akarok szerelmes lenni.


Mert csak baj lesz belőle.

2013. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

16/F


Én egyszerűen nem merek odamenni ahhoz a lányhoz, aki tetszik nekem. Ennek oka elsősorban nyílván az, hogyha van barátja, de egyébként sem nagyon merek kezdeményezni. Félek az elutasítástól, meg attól, hogy mit gondolnának az osztálytársak. Mondjuk h ha a lány társaságban van akk biztos nem mennék oda. Az iskolán kívül meg nem nagyon járok olyan helyre, ahol lehetne ismerkedni.


Persze ezen szeretnék változtatni.

2014. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!