Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ma már lehetetlen tervnek...

Ma már lehetetlen tervnek minősül megismerni egy normális lányt, aki komolyan veszi a dolgokat?

Figyelt kérdés

Budapesten élek és azon tűnődöm, hogy van e rá egy aprócska esély is, hogy még ebben az életben megismerjek egy olyan lányt, aki őszinte, tudja viszonozni az érzéseket, nem feltétlen anyagias érdekek vezérlik. Komolyan érdekelne, mert eddig nem nagyon jártam szerencsével ilyen téren. Ha van ilyen, szeretném megkérni, hogy írjon vagy választ vagy üzit mert érdekelne.


23/f



2013. okt. 11. 11:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Megnyugtatlak vidéken kevesebb a pénz, tehát itt még rosszabb a helyzet. Normális szingli nőt lehetetlen találni.
2013. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

23 vagy. Nem kisfiú már. Őszinte érzések? Hagyjuk most a nyálat. Anyagiasság? FIZIKAI VALÓSÁG. Mert pénzért kapsz kaját...Én is tudom, ez szopó, viszont tényleg így van. Sok lány van, aki komoly dolgot akar, de az pont nem az, hogy szépeket mondunk és dugunk mindenféle felelősség nélkül. Persze ideig óráig lehet ezt csinálni, e egy idő után ez úgyis haldoklani kezd és előtüremkednek a gondok, jövő stb. A komolyság pont az, hogy áldozatot vállalsz egy csajért. (Nyilván nem bármelyikért) Lemondasz dolgokról, és torokra veszed a life-ot. :D Attól komoly a dolog, hogy te sem nevetsz már annyit, mert szopsz a cashért és nem vagy már srác többé. Wake Up! Azt a lányt kell tehát megtalálnod, akiért hajlandó vagy szívni, mint a torkos borz, mert mivel csávó vagy ez a sors vár alapvetően. És ez a te döntésed, lányok vannak, rendesek is, nem is kevés, akik majd családot szeretnének megbízható csávóval.


Jó most elég szarul festettem le a helyzetet, ennyire biztos nem vészes, de hát ez lényeg nagyjából, ha levesszük a körítést a dolgokról.


27/f

2013. okt. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
van ilyen, de az mind foglalt
2013. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


#2 én nem mondtam h semmit nemtudok megadni neki, sőt. Amire csak lehetőség és esély van azt megpróbálnám. Viszont legyen minden dolog kölcsönös, nem az 1900-as évek elején vagyunk már, hogy mindent az egyik fél csinál és még az is be van osztva, ki veszi a levegőt a családnak. Egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy van e olyan, akinek nem nyűg, ha neki is kell tennie valamit a másikért.

2013. okt. 11. 12:29
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

"És ez a te döntésed, lányok vannak, rendesek is, nem is kevés, akik majd családot szeretnének megbízható csávóval."


27 évesen, mikor már végig ment rajtuk a fél város talán. Addig dolce vita élj a mának, használj ki mindent és mindenkit. Ha nem a pénz érdekli őket véletlenül, akkor az izmok és a bunkóság. Normális szingli nő 25 alatt? A mesékben hallottam ilyenről de élőben még nem volt szerencsém ilyenhez. Felszínesség, önzőség, szerénytelenség, törtetés, kegyetlenség, kapzsiság. Íme a magyar nő. Normális érzelmekre épülő kapcsolat? Lehetetlen vágyálom. Pedig én még csóró sem vagyok. Egyszerűen a drága hölgyek a testükön kívül semmi értéket sem képesek felmutatni.

2013. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Naugye, máris igazolt valaki :D nekem volt eddig egy komoly kapcsolatom, ahol nem valósultak meg az általam említett negatívumok, viszont annak 2 éve vége és azóta még csak halvány hasonlóságot sem tapasztaltam más lányoknál. Mindenki élvezni akarja az életet persze meg bulizni, pasizni, de nemár h millióból 1 sincs, aki nem.
2013. okt. 11. 14:50
 7/16 anonim ***** válasza:

Maximálisan egyetértek az előzőekkel. Normális lányt megismerni, aki nemfelszínes és nem anyagias, körülbelül annyira esélyes mint egy atomerőmű felrobbanását kisebb égési sebekkel megúszni...

Ha nem lógnak a nemzetbankok a zsebedből, nincs sportkocsid, sőt Justin Bieber se vagy, a nők emberszámba se vesznek, levegőnek néznek, mert hát ezeknek a turbófeminista szüfrazsetteknek igényeik azok vannak ugye. És igazából mi a francnak??? Hogy hetente egyszer blazírt arccal szétrakja a lábait? Hát krvára megéri,de tényleg :DDDD

Feleannyit nem érnek a csajok amennyit bajlódni kell velük, épp ezért nem is teszem.

2013. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Te jo eg... Mi ez a fene nagy altalanositas???

"Normális szingli nő 25 alatt? A mesékben hallottam ilyenről de élőben még nem volt szerencsém ilyenhez. Felszínesség, önzőség, szerénytelenség, törtetés, kegyetlenség, kapzsiság. Íme a magyar nő. Normális érzelmekre épülő kapcsolat? Lehetetlen vágyálom."

Nem mondom, hogy sok ertelmes csaj van meg, de en pl annak tekintem magam.

Nem erdekel, mennyi penzed van, van nekem eleg, hogy eltartsam magam.

Nem erdekel, hogy kockahasad van-e, vagy nincs.

Bunko ne legyel, taplokkal nem allok szoba.

Nem erdekel a kocsid, nincs jogsim, eselyes, hogy nem is lesz, imadok tömegközizni.

Nem teszem szet akarkinek a labam.


Szoval ertem en, hogy eddig nem volt szerencsetek, de ez azert megis csak durva altalanositas, nem? Es meglehetösen sertö is a normalisakra nezve...

22L

2013. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
17:42, már ne is haragudj meg, de ha 10 lányból 8 ilyen, akkor VASTAGON van alapja az általánosításnak. Ha 10 emberből 8 azt mondja neked hogy részeg vagy, irány a detox.
2013. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#8: tudom, hogy nem feltétlen rám értetted, én a kérdésben személy szerint maximálisan próbáltam is mellőzni az általánosítást, direkt azért, hogy ne bántsak meg senkit, a válaszokat meg nem én írom. Én örülnék a legjobban, ha holnap szembejönne egy ilyen lány, amilyen ezek szerint te is vagy. Amit az egyik válaszomban írtam, már volt is szerencsém a múltban egy ilyen lányhoz, de azóta mondhatni csodaszámba megy, ezért tettem fel a kérdést itt. De, ha tényleg amit leírtál magadról az így van, akkor a nagyon szerencsés kivételek közé tartozik az, akit választasz.
2013. okt. 11. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!