Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy ha beszélget...

Miért van az hogy ha beszélget velem egy lány elvörösödöm, zavarba jövök, alig kapok levegőt és nem tudok neki mit mondani. Ez miért van? 16Fiu

Figyelt kérdés

2013. okt. 11. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert gyerek vagy. Azaz nem elég érett. Kissé szégyenlős is. De ezen lehet változtatni nyugi.
2013. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szervezeted helyesen működik, érzékeli a veszélyt az immunrendszered. A nőkkel ugyanis csak a gond van. :)
2013. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán mert zavarban vagy előtte? Gondolom tetszik neked, ezért nem tudod jól kezelni a helyzetet.
2013. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nyugi, ezzel a lányok is igy vannak:D
2013. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de mindenlánnyal igyvan nem csak annál aki tetszik
2013. okt. 11. 13:48
 6/10 anonim ***** válasza:
ne félj tőlük nem esznek meg.. :D
2013. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt! :DD

Önbizalom, tudatosítsd, hogy nincs szükséged arra, hogy zavarban legyél ilyen helyzetben, és fokozatosan hozd magad ilyen helyzetekbe. Idővel javulni fog :)

2013. okt. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
legyel laza. en ezt megprobaltam mar tudom kontrolalni h h viselkedjek. es legyen egy mindne esetben bevalt szoveg! :D
2013. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha ez vigasztal, én is így voltam a fiúkkal, de mivel van egy bátyám, és neki sok haverja, most már hozzá szoktam. :) 15L
2013. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez cuki :D viszont nincs mitől félni,ezt kéne valahogy elhitetni magaddal :) én is pirulós vagyok ,de csak akkor ha valamilyen szinten megmozgat a másik személy ...de ez általában tetszeni szokott nekik xD leszokni nem tudtam róla pedig próbáltam
2019. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!