Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már a munkahelyen is ez van?...

Már a munkahelyen is ez van? Hihetetlen, hogy egyszerűen minden lány foglalt.

Figyelt kérdés

Irodista vagyok egy cégnél. 2 hete kerültem oda, és mostanra ugy már mindenkivel jóban vagyok. 1-2 szemrevaló lányt mér az elején kinéztem, összesen 8 an vannak.

Ma megtudtam, hogy kivétel nélkül mindegyiknek (még a legcsunybbnak is ) van pasija, ráadásul nem iylen pár hónapos dolog..:/

Online szintén ezvan. vagy van valakije, vagy hameg nincs, rájukhajt 30 ember és válogatnak.

Élőbe meg...pfff egy csajt 5 faxi zsong körül egy discoban.

Máshol ismerkedni?! ugyan hol?

Ötletem sincs már, és valahol unamas, igen, hogy több kevesebb beszélgetés után, de mindigkiderül, ohgy van pasi a képbe,vgay haemg nincs, akkor az ex kopogtat még, meg a fenetudja...

Nemtartom magam csunya srácnak, mások sem. sokan gondolják, ohgy van csajom, megminden, meghogy csak szexre megyek. De nem így van.

Szeretnék nagyon valakit, de egyszerűen ha ismerek is szinglilányt, sajnos ismerem is az okokat, hogy miért nem akar senkit sem...:/



2013. okt. 11. 22:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos minden épkézláb lány foglalt. Ha meg 1-2 napra mégis szabadok, akkor természetesen mindenki rájuk hajt, és naná hogy mindig a legpénzesebbel jönnek össze. Fölösleges teperni értük, sajnos pont ezért lett ekkora a fejük, mert mindenki nyálcsorgatva lohol utánuk. Le kell őket nagy ívbe szarni, feleannyit nem ér egyik se amennyit bajlódni kell vele. Nem csak arról van szó hogy képtelenek átlátni, hanem nekik ez egy baromi kényelmes felállás hogy azt küldhetnek el a jó édes anyjukba akit akarnak. Legalább a lehetőséget ne add meg nekik.

És munkatársssal egyébként is rossz ómen összejönni. Házinyúlra nem lövünk.

2013. okt. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez alapján akkor se kellenél, ha nem lenne senkim.

Az exem akkor kezdett el udvarolni, amikor még kapcsolatban voltam, sőt együtt éltem az előző barátommal. Hónapokig fűzött, a végén miatta szakítottam.

Aztán később elhagyott, én még szerelmes voltam belé. Vagy a fene tudja. Mindenesetre az járt a fejemben, hogy visszakapjam. A párom ekkor kezdett el udvarolni. Elmondtam neki, hogy az exem még bőven képben van, azt mondta, nem gond. Azt is elmondtam, hogy most nem akarok kapcsolatot, azt mondta, akkor vár. Ő is hosszasan udvarolt, akkor jöttem össze vele, amikor már biztos voltam abban, hogy túl vagyok az exemen és vele akarok lenni.


Ha bármelyikük úgy gondolkozott volna, hogy "ezért a lányért küzdeni kell, inkább meg se próbálom, keresek valami könnyű prédát", akkor soha nem kapnak meg.


A leírásod alapján te pontosan így gondolkozol. Legyen egy kedves, csinos lány, akiért lehetőleg ne kelljen sokat teperni, és akkor jó. Hát az élet nem ilyen. Mindenért meg kell dolgozni.


Persze lehet most rám mindent mondani, hogy nem értem, mert nem vagyok ebben a helyzetben. Tény hogy szerencsém van, elég jól nézek ki és intelligens is vagyok. Emiatt mindig van pár udvarlóm, ha épp egyedül vagyok, akkor egyszerre rengeteg is. De attól még át tudom látni a helyzetet. Tessék megkeresni azt a nőt, akit érdemesnek tartasz arra, hogy küzdj érte. És utána küzdj érte! Ennyi :)

2013. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

hát utso, msot ne vedd sértésnek, de ezek után én sem jönnék össze veled.

mindig vna udvarlód? háhh szép. csakakkor van udvarlod ha hagyod...és te hagyod, mert nem kóüldöd el a fenébe, hanem hagyod had csinálja.

miközben otthon vár a párod.


mindneért meg kell dolgozni..jahh...te mikor küzdöttél egy pasiért is?!

volt olyna, hogy elhajtott egy pasi, megalázott, és te ezek után mgis ujra ráhajtottál?!

ohh hogy nem?!

akkor fogalmad sincs miről szól mostanában sok férfitársam élete.

kb ha nem vgay pénzes, nemnézel ki jól, akkor alig vna esélyed...

2013. okt. 11. 23:01
 14/21 Zakathol ***** válasza:
60%
Ezt a hisztit, te jó isten.. :D
2013. okt. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%
A 80%-os hölgynek is van igaza, de a kérdezőnek is. A kettőt össze kéne gyúrni. Abban igaza van a hölgynek, hogy meg kell küzdeni mindenért, de feltenném neki a kérdést a kérdező szemével: ha egyfolytában csak olyan lányokkal sodortat egy társaságba az élet, akik elkötelezette ka párjaik iránt (ergo egyetlen lány sincs, aki érzelmileg is egyedülálló lenne, nem csak fizikailag), és már a megjelenésükön érzed azt a túlzott magabiztosságot (ami nem baj, de a boldogsággal együtt jár ez esetben, mert őt szeretik, ő neki van valakije), amivel akaratlanul is azt sugározza kifelé, hogy bárki próbálkozna esélye sem lenne, mert szerelmes, akkor mégis hogyan küzdjön ezért a nőért? Megértem, hogy az a nő foglalt, aki csinos, vonzó, és nem utolsó sorban kommunikatív, kedves, bájos. De hiszen mindenki ilyenre vágyik, azonban csak keveseknek adatik meg ez. És itt jön be a társadalmi helyzete az egyénnek, a szocializálódásban betöltött szerepe (milyen társaságba került általános iskolától érettségiig), a neveltetése, az otthoni környezet motiváló vagy demotiváló mechanizmusa, visszahúzódó személyiségként a barátok hiányának jelenléte, mely eleve magával vonja a potenciális barátnő jelölt megismerésének lehetőségét is. Sok minden közrejátszik. Udvarolhatok én egy foglalt nőnek, legfeljebb nincs értelme. És én nem szeretek olyan nőért küzdeni hónapokon át, amiben nem látom az előre jutás esélyét, lehetőségét.
2013. okt. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

totál átlátod utolsó!

hasonloképp gondoltam én is

a sok lekezelő emg beszóló hozzászóló, inkbb örüljön, de nagypn, hogyneki nincsenek ilyen problémi, van párja, szerelme.

feura dolgo, hogy vannak akik sosem fogjk ezt érezni, hogy nem kellenek senkinek, de tőlük nem is vrhatjuk el hogymegértsék a problémáinkat..:/

2013. okt. 12. 06:58
 17/21 anonim ***** válasza:
Nőért küzdeni? Megpróbálok nem túl hangosan röhögni...
2013. okt. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

ha nemhajtasza csajokra, akkor hogyan lesz valakid?

jönnek csak maguktól? vagy nem is akarsz senkit sem?

nekem pl amrhára sz*r érzés, hogy nincs senkim..:/

2013. okt. 12. 09:09
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jó ha nem kell hajtani hanem kialakul. Én nem fogok senkit üldözni, ha nem érdeklem, lesz@rom.
2013. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

és jobb várni, hátha becsönget egyszer egy lány?

én legalább probálom az esélyt keresni, bulik, stb, hogy htha ugy ismerek meg valakit. egyenlőre kevés sikerrel..:/

2013. okt. 12. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!