Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igaz az, hogy a fiúk egy...

Igaz az, hogy a fiúk egy hosszú kapcsolat után csak "felejtőt" keresnek?

Figyelt kérdés
Tehát hogy nem szabad túl komolyan venni egy olyan srácot, akinek nemrég ért véget egy több éves kapcsolata, mert ő sem vesz túl komolyan. Csak valami átvezetés kell a hosszú kapcsolat után egy másikba. Igaz ez?

2013. okt. 14. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Van benne valami...
2013. okt. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
van ilyen. változó.
2013. okt. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szükségszerűen, de gyakran megesik.
2013. okt. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Mi az a "nemrég végetért"? Mennyire lelkis? Mióta ismeri az "új" lányt? Számtalan dolog közrejátszhat. Mióta húzták a szakítást? Miért ért véget?
2013. okt. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igaz lenne, de ott az a "csak" szó, igy nem adhatok igazat. Van ilyen, de egy rövidnek tervezett "felejtő"-ből is kialakulhat bármi.
2013. okt. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez változó. Találkoztam már olyan sráccal akinek egy 3éves kapcsolata után nyomta nekem a szépszöveget, majd 2hét után megcsalt majd kidobott.

Egy másik sráccal viszont másfél évig voltam együtt, miután szakitottam vele fél évig nemvolt senkije egyáltalán, majd összejött egy csajjal akivel 2-3 éve már együtt vannak.

2013. okt. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy bírom ezeket az általánosító kérdéseket.
2013. okt. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ha egy férfi évekig élt kapcsolatban egy nővel, akkor valamilyen szinten tényleg az új kapcsolattól várja a búfelejtést, de nem mindegy milyen szinten. volt olyan barátom, akiről hónapok múlva derült ki hogy még mindig az előttem lévő kapcsolatát siratja, és csak pótléknak kellettem neki, mert egyedül képtelen volt feldolgozni hogy már egy éve kidobta a csaj, akivel 2 évig voltak együtt. nekem minden lehetséges alkalommal szidta, hogy milyen szemét ku.rva (tényleg gusztustalanul elbánt vele), de a hátam mögött írogatott neki, őrizgette a közös emlékeket, mindig tudta az épp aktuális telefonszámát, nézegette facebookon, stb. A kaput végül az tette be, amikor kerek perec követelte, hogy csináltassak olyan hajat mint az exnek volt. :D Itt lett elegem, miután szakítottunk persze sírt hogy az elején tényleg csak pótlék voltam de utána engem szeretett meg, de ezt a hülyeséget épeszű nő ilyen viselkedés után leszarja ahogy van, úgyhogy ott el is váltak útjaink.

a lényeg az hogy mindenkinek van előélete és múltja, és nyilván egy hosszú kapcsolatot vagy nagy szerelmet nehéz elfelejteni, de akkor már ha úgy döntök hogy megpróbálom, megadom azt a tiszteletet a másiknak hogy nem túráztatom magamat a volt csajon/pasin, hanem ha bánt is, nem mutatom ki és nem utalgatok rá hogy milyen szintet kell megugrania az új páromnak.

2013. okt. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
igaz
2013. okt. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!