Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nőket tényleg taszítják a...

A nőket tényleg taszítják a kissé félénkebb srácok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, hallottam már más lányoktól, hogy egész jól nézek ki, de sajnos önbizalmam nincs annyi mint kellene csajozás terén, mivel elég rossz tapasztalataim vannak (a leghosszabb kapcsolatom 2 hetes volt, utána meg ok nélkül kidobott a csaj)...ezen hogy lehetne változtatni, hogy magabiztosabb legyek, vagy legalább annak tűnjek? 18/F

2013. okt. 15. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy angolul mondják, "fake it, till you make it". Addig gyakorlod az önbizalomteli viselkedést amig az agyad rááll. Nézz akció filmeket, ott van elég önbizalomteli pasi, vagy keress olyan ismerőst aki tele van önbizalommal és figyeld meg a viselkedését.Sportólj, minnél több tevékenységgel szerzel önbizalmat.
2013. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Undorodunk az ilyesmitől:/

Én legalább is.

17 /L:*

2013. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább dühít.
2013. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem taszítja őket , inkább csak nem vonzza... :D
2013. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Meny fel chat.oldalakra beszélgetni, ott mindegy mit írsz, és látod hogy reagálnakrá, nekem így nőt sokat az önbizalmam!:) 18/L
2013. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Undorodunk az ilyesmitől:/"


Azért ez nem túlzás már?

2013. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!