Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik tényleg válaszolnak a privátban írogató Casanováknak és beszélgetésbe elegyednek velük? :D

Figyelt kérdés
Én nem tudnám elképzelni, hogy válaszoljak egy olyan üzenetre, hogy "sya cica uh de megdugnálak", de hát ízlések és pofonok.

2013. okt. 17. 20:31
1 2
 1/13 anonim válasza:

-,-"

te szànalom

2013. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
Mikor még új voltam az oldalon, még visszaírtam az ilyen emberkéknek, először normális stílusban, de ebből általában nem értettek, ezért kicsit durvábban próbáltam. Az sem segített, így hát többet nem reagáltam és az bevált.
2013. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de még nekem is van alkalmam egyet kettőt gombnyomásra tiltani. :)
2013. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Pain for pleasure

Erről most az ugrott be,amit Zsók Levente mondott :D

"Ő kicsit egyszerűbb gyerek volt. Amikor azt mondták neki,hogy "Kérlek hagyj magamra",akkor nem értette és visszakérdezett,,hogy ",Hagyjalak RÁD?". Amikor azt mondák neki,hogy "Húzz a pics..ba,akkor azt mar

2013. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*már értette"
2013. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
Cult, az a baj, hogy esetemben ebből sem értettek néhányan. :D
2013. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szar a dumája ezeknek. normálisan kell ismerkedni, nekem már jött össze innét így nő. párral szerelmeskedtem.
2013. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom Pain, nekem elég annyit mondanom, hogy én amúgy pasi vagyok és egyből felhagynak az ismerkedéssel. :D Pedig már hány pasi írt rám azzal, hogy megdugna... A névtelenség átka. :S
2013. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
:D
2013. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha valaki ertelmesen ir, ismerkedek. De mivel külföldön elek, minden tovabbi eselytelen.

22L

2013. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!