Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik tényleg válaszolnak a privátban írogató Casanováknak és beszélgetésbe elegyednek velük? :D

Figyelt kérdés
Én nem tudnám elképzelni, hogy válaszoljak egy olyan üzenetre, hogy "sya cica uh de megdugnálak", de hát ízlések és pofonok.

2013. okt. 17. 20:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nem itt kell csajozni..kozka háromszög lúzer-.-"
2013. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én normális hangnemben szoktam megszólítani olyan nőket akiknek szimpatikus a kérdésük, vagy egy kérdésre adott válaszuk. Ha már válasz jön a levelemre(kb az elküldött leveleim felére jön) akkor olyankor általában 90%-ban nyert ügyem van, mert mindig eljutok odáig hogy fényképet kapok legtöbbször facebook profilt is. Most biztos sokan jönnek azzal, hogy milyen nők már az olyanok akik egy ilyen oldalon megadják másnak a facebook profiljukat, elárulom az itt megismert nők legnagyobb része értelmes, intelligens sok közülük főiskolára egyetemre jár, és még meglepő hogy a legtöbb még kinézetre is jó csaj. Sajnos a szerencsém az olyan, hogy az itt megismert lányok mind-mind messzire laktak tőlem, a legközelebbi is legalább 200 km-re, úgyhogy személyes barátság, kapcsolat nem lett eddig egy alkalommal sem. A lényeget összefoglalva lehet itt ismerkedni normális, értelmes emberekkel beszélgetni ismerkedni, csak normális emberi hangnemben kell tudni levelet írni. :)

Ja és beszélgetnék, ismerkednék egy kedves normális Pécsi nővel ha van itt ilyen. :)


29F

2013. okt. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok csajok!Belehelyezném a péniszemet a vaginátokba.:)
2014. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!