Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetnék ezek ellenére?...

Mit tehetnék ezek ellenére? Egy magába húzódó lány milyen jeleket adjon?

Figyelt kérdés
Sosem voltam az a fajta lány aki fiúzott,inkább próbáltam a tanulásra koncentrálni.De most hogy új iskolába kerültem.szimpatikussá vált egy fiú.Nem a legfeltűnőbb,de teljesen normális osztálytársamról van szó.Nem tudom hogy mi fogott meg benne,de úgy érzem hogy nagyon szerelmes lettem belé,vagy ha nem is szerelmes,nagyon tetszik.Néha egymásra nézünk,de ritkán beszélgetünk.Elég zárkózott lány vagyok és nem tudom mit csináljak.(beszélgetni is alig tudok vele mert leblokkolok,és elvörösödök)Mit csináljak ilyen helyzetben? 15 l
2013. okt. 18. 17:44
 1/2 Balázs11 válasza:

Hello!

Azt ajánlom hogy próbált Facebook vagy Skype on fel venni vele a kapcsolatot és ott sokkal könnyebben folynak a dolgok.

Már mint ott irogassatok és kezdj rá térni a témára célozgass meg ilyenek majd össze jön ne aggódj!


Remélem segítettem!


Üdv!

2013. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 rdb511 válasza:

Balázs11!

én is ugyan azt csináltam amit te leírtál.. a gyerek pedig mondta hogy ő nem szeret neten beszélni, inkább ismerkedjünk személyesen.. (mondanom se kell be voltan tojva rendesen.)De azóta szerencsére már lassan egy éve együtt vagyunk. 16L

2013. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!