Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nincs már esélyem megtalálni...

Nincs már esélyem megtalálni a srácot, igaz?

Figyelt kérdés

Kb. 3 éve történt. Kecskemétről utaztam Veszprémbe. Kecskeméten felszállt a buszra egy srác, Dunaföldvárig utazott. Már a buszmegállóban is nézegettük egymást. A buszon mellém ült, próbált velem beszédbe elegyedni a könyv kapcsán, amit olvastam, de én akkor még mulya kislány voltam, teljesen zavarba jöttem, leblokkoltam és nem tudtam normálisan beszélgetni vele. Sajnos.

Azóta is gyakran gondolok rá. Különleges fiú volt, nagyon megfogott benne valami. Nem megy ki a fejemből.

Kb. 1,5 éve láttam Dunaföldváron a buszról. Tűzoltóság feliratú póló volt rajta.


Elhatároztam, hogy megkeresem. Facebookon nézegettem földvári embereket, neten keresgéltem a dunaföldvári tűzoltók után, de semmi.


Valaki tud tanácsot adni?



2013. okt. 20. 21:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
én vagyok az :D
2013. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Nincs :/

2013. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%
Első: szerintem rohadtul nem volt humoros...
2013. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%

az első az, bízz bennem


miért hazudnék az interneten?

2013. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ha tűzöltó akkor könnyű megkeresni

bemész az őrsre és beszélsz velük.

2013. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem sok, de elég durva sztori.
2013. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát nem csodálatos? Két szerelmes egymásra talált, engem momentán nem hat meg, de ez van... Namost erről írni kéne valamelyikőtöknek egy novellát, amit elküldtök valami lapnak, azok meg "hej de szép ez a sztori " felkiáltással bepakolják a címlapra.
2013. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Van, de nem sok. :(

Facebookon egy-egy városból több ezer ember van fent, elég kicsi az esélye, hogy véletlenül rálelj.

Az se biztos, hogy most is Földváron lakik.

De azért tarts ki, ki tudja, mit hoz a jövő! Velem már előfordult olyan még tiniként, hogy szemeztem egy lánnyal, de ott volt az anyukája, így nem mertem megszólítani. Rá két évre meg láss csodát, ugyanoda iratkozott be német tanfolyamra, ahová én. Pedig addigra már minden reményt feladtam, hogy valaha megtaláljam őt.

2013. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Esetleg ha írnál a földvári tűzoltóságnak egy személyleírást és ezt a sztorit hogy akarod őt, akkor talán segíthetnének.
2013. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát valóban, ebből inkább egy novelláskötet lesz...
2013. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!