Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én lennék a világ legnagyobb...

Én lennék a világ legnagyobb tetve, ha elkezdenék beszélgetni a másik sráccal is?

Figyelt kérdés
Szóval... Épp amolyan összejövőfélben vagyok egy fiúval, aki aranyos meg minden. De. A napokban a semmiből bejelölt egy srác, aki még régen tetszett, de akkor nem mutatott túl nagy érdeklődést irántam. Írt egy üzenetet, amit még nem nyitottam meg, de ahogy az elejéből látom, eléggé beszélgetni szeretne. Én lennék a legnagyobb genyó, ha elkezdenék beszélgetni vele (is)? Kíváncsi vagyok rá egyszerűen, és beszélgetni szeretnék vele. Ti mit gondoltok? 18/L

2013. okt. 21. 13:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem, az sem lenne gáz. Az "összejővő félben vagyunk" nem jelenti, hogy jártok. Önálló ember vagy, nem tartozol elszamolással senkinek.
2013. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező. Kapcsolatom nekem is rengeteg volt. Volt rá példa hogy közben meg flörtöltem is valakivel... szemétség volt, de ha jobban szemügyre veszem a dolgokat örülök hogy igy történt. Amikor a párom megtudta megvert, megcsalt (megmutatta a valodi oldalát). Ezután természetesen szakitottam vele és megszakitottam minden kapcsolatot (csak beszélgető viszony volt a másik féllel) az illetővel.


Ha beszélgetni szeretne csak tessék. Lehet hogy ő lesz majd valamikor az aki mindenben melletted áll. Lehet hogy ő lesz az aki majd valamikor ugy fog rád tekinteni mint egy szerető feleség. És az is meglehet hogy valameik nap ő fogja elkérni az angol házidolgozatodat :P

16/L

2013. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

# 9:

Szerintem, ha már jártok, akkor annyira ne találkozgass vele. Az én exem is ezt csinálta, hogy fiúkkal találkozgatott és eléggé taplóságnak éreztem a részéről.


Ha még nem jártok, akkor találkozhatsz vele is és max akkor őt választod, ha úgy döntesz.

2013. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Úgy értem természetesen a találkozást, hogy még nem járok a másik fiúval. Ha járnék vele, meg se fordulna ilyen a fejemben, de vele is még csak beszélgetés meg pár találka volt, ahol nem történt semmi konkrét.
2013. okt. 21. 14:13
 15/21 anonim ***** válasza:

Te választásod. Az a másik srác szerinted jobb választás lenne, mint az, akivel már összejövőfélben vagy??? Nem gondolod, h az utóbbi csak azért érdeklődik irántad, mert épp nincs senkije???


Kérdezzem úgy, h az aranyos fiú nem jön be? :D Mi a bajod vele? :D

2013. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Az 'első' is azért érdeklődött/érdeklődik... Ez nincs összefüggésben azzal, hogy alapvetően aranyos. Egyébként ez a másik fiú kb. ugyanolyan típus, nem egy kigyúrt macsó, nem azért "választanám".
2013. okt. 21. 14:18
 17/21 anonim ***** válasza:
Mondom. Ha nem jártok, akkor nyugodtan és válassz közülük, hogy melyikkel szeretnél járni. Ennyire egyszerű, nincs ebben semmi tetű dolog...
2013. okt. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az, hogy beszélgetsz az új sráccal, még nem jelent semmit, ahogy a mostani "kapcsolatod" sem fix. Csak vigyázz, nehogy az új srác csak a bugyidat akarja és két szék között a pad alá ugye...
2013. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Miért ne beszélgethetnél más fiúkkal is?
2013. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem az!

Gondold magad az ő helyzetébe ha ő sem csinál ilyet akkor te miért tennéd? Most nem a beszélgetésről van szó!

Nem bírod kivárni még mondjuk eldöntöd magadban hogy neked kell e vagy nem? Utána lehet-ne mással is. De közben?

Lehet csak én vagyok ilyen de én nem tettem ezt h ismerkedtem mostani barátnőmmel és közben még mással is. Az nekem olyan nem tudom unfair

2013. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!