Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy mutatja ki egy fiú az...

Hogy mutatja ki egy fiú az érzelmeit? Honnan tudom, hogy tetszem-e neki? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tavaly megismerkedtem egy fiúval (Máténak hívják) és tetszett nekem. Tök jó barátok lettünk. Azt mondta, hogy elmondja, hogy neki ki tetszik, ha én is. Mivel úgy voltam, hogy szerintem bejövök neki, de kicsit féltem, ezért bekamuztam az egyik osztálytársamat. Aztán még aznap, ugyanabban a beszélgetésben elmondta, hogy egy Panna nevű lány jön be neki. Én még szintén ugyanabban a beszélgetésben a végén elmondtam neki, hogy igazából ő jön be. Ő nem mondta, hogy neki is én. Egy másik kérdésben leírom a folytatást és belinkelem!

2013. okt. 22. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen kutatás és Amerikai tudósok megállapították hogy a Máté nevű emberek nem mutatják ki az érzelmeiket.
2013. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha meghúzta a hajad az oviban akkor tuti bejössz neki.
2013. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!