Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, hogy 1 héttel a...

Normális, hogy 1 héttel a szakítás után már elkezdenék másokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
3,5 fél év után szakított velem a barátnőm 1 hete, de tulajdonképpen az utolsó másfél hónap már csak szenvedés volt, lehetett tudni, hogy mi lesz. Nagyon megviselt a dolog, most se vagyok túl rajta, mégis már szívem szerint ismerkednék lányokkal, de tényleg egy darabig csak a beszélgetés szintjén. Az agyam viszont azt mondja, hogy ez még túl korai, meg kéne gyászolni a kapcsolatot. Mit gondoltok erről?
2013. okt. 15. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél nyitott, és ha találsz valakit, aki érdemes a dologra, akkor ne zárkózz el szerintem. Sose tudod, mikor kibe futhatsz bele (:
2013. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TheHope ***** válasza:
Én nem tartom jó ötletnek,az ember ilyenkor maga alatt vágja a fát. Gondolj bele,ha véget ér egy kapcsolatod,bizony ott valami hiba volt és mivel egy kapcsolat 2 emberen áll vagy bukik,nem az van,hogy az én hibám volt vagy a másik félé,hanem a MI hibánk,a Te esetedben pedig a TI hibátok. Azzal,hogy egy hét múlva belemegy valaki egy másik kapcsolatba ugyanezt a hibát fogja véteni,mint amit előtte és semmit nem tanul az egészből. Márpedig az életnek pont ez a lényege...a folyamatos tanulás és fejlődés. Neked egyébként sem úgy van szükséged egy lányra jelenleg,hogy kapcsolat legyen belőle,csak odabújnál valakihez,hogy enyhítse a bánatod és segítsen megélni a gyászod,mert nagyon magányosnak érzed most magad és úgy érzed elveszett vagy. Úgy hiszed ha valaki együtt érezne veled és az a valaki sejthetné mit is élsz meg,mert Ő is megélt már ilyet,akkor könnyebb lenne átvészelned. De az idő minden sebet begyógyít,ez a helyzet :) Sajnálom,hogy így alakult veletek,vond le a tanulságot és lépj tovább. Aztán egy nap majd újra beköszönt a boldogság az életedbe.
2013. okt. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már aznap este mást dugtam,nem kell itt gyászolni.
2013. okt. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

...gyászolni? Meghalt valaki? Jesszusom!

Csak múlik az idő! Ha ismerkedni akarsz ismerkedj!!!

Minden elhalasztott lehetőséget a fejedhez fognak vágni odafent (amikor majd Téged gyászolnak).

Csajozz ember, csajozz. Különben hogy találod meg az igazit?

Persze ha az jobban esik merengj otthon egyedül :(

2013. okt. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A megsebzett szívet csak a szeretet tudja gyógyítani. Én is még nincs 1 hónapja, hogy egy nagyon komoly kapcsolat után szakítottak velem és kétsgbe esetten keresnék újra szeretet szerelmet mert nagyon rossz egyedül már van is több mint 1 hete kiszemeltem. Szóval az ember ösztönösen keresné mindenütt újra a szeretet.
2013. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!