Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Belekezdjek ebbe a kapcsolatba...

Belekezdjek ebbe a kapcsolatba? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Adott a lány, aki szexuálisan közepesen vonzó, de nagyon jól érzem magam vele. Egy dögledező párkapcsolatban él, saját gyerekekkel (előző házasságok). Eddig a pontig nagyon jó volt minden, vittem mindenhova, figyeltem rá, de nem történt semmi, se csók, se szex, nagyon igényeltük és kerestük egymás társaságát, nálam is aludt párszor, ahol ölelkezés, összebújás, aztán közös ebédek, sok közös program van, gyerekeket is ismerem, nagyon tetszenek, aranyosak, nekem jó is volt ez a tempó.


Én arra kértem, hogy addig ne is menjünk tovább, amíg nem őszinte a párjához. A válasz egyelőre hárítás, próbál beszélni a párjával, de egyikük sem őszinte a másikhoz, így természetesen nem lett semmi a beszélgetésükből, csak hablatyolás. A közben mégis kezdődő szexkezdeményünk közben nagyon sokat simogattam az arcát, a testét, de nem történt meg semmi aktus. Ezután megkaptam, hogy ez túl gyengéd, így az ember a gyerekét simogatja. Mindeközben nem csókol meg, kissé szégyenlős is, de persze ez is rám van hárítva, hogy ha vad lennék, ez is eltűnne.


Mindig így viselkedtem a nőkkel, de ezt még nem kaptam meg. Az előző barátnőimnél ez működött, a szex is többnyire jó volt ettől, úgy érzem. A lényeg, hogy legyek vad, nem kell mindig szeretgetni, sőt az anális szex is szóba került. Enyhén szólva nem úgy alakult, ahogy ismerkedésünk elején gondoltam. Most ott tartunk, hogy kezdjük szeretni egymást, de ez a szexkezdemény egyelőre nem passzol egymással, bár erről is az a véleményem, ha nyitottak vagyunk, mit akar a másik, működhet, de benne bizonytalan vagyok, hogy ez megtörténik.


Tényleg én csinálok valamit rosszul? Ha szeretsz egy nőt, akkor gáz, ha nemcsak berakod neki keményen? A másik dolog ami miatt félelem van bennem, hogy érzem, hogy ahogy viselkedik a mostani "párjával", kb annyira lenne a mi kapcsolatunkban is őszinte.


Érdemes ebbe belekezdeni, folytatni? Bennem van a hiba? Elég nehezen kezd vonzani valaki, ezért esne most nehezemre továbblépni, de attól tartok megválaszoltam a saját kérdésem.


2013. okt. 23. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel a nővel semmit ne kezdj.Egyrészt nem is szeret téged, nem is tart vonzónak, másrészt neked se ő az a nő, akitől eláll a lélegzeted. Mindketten egymás unaloműzői vagytok, ez viszont igen kevés egy normális kapcsolathoz.
2013. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez a nő egy kemény, nagyfarkú machót szeretne és te pont nem olyan vagy... hagyd a fenébe
2013. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Ha te nem szereted vadul, sose csináltad úgy az előjátékot, és nem akarod, akkor felesleges erőltetni

2. Az új kapcsolatnál nem az számít, hogy a réginek mi tetszett

3. Az hogy neki nem tetszik, nem feltétlenül jelenti, hogy "rossz", max. neki rossz. Ha neked ez nem pálya, akkor hagyni kell a csajt. + Amúgy is csak közepesen vonzz szexuálisan.

2013. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a problema vegulis megoldodott: reszemrol elmult, alabhagyott a vonzalom, amit el is mondtam neki, mostantol a szemet kategoriaba kerultem, aki csak elveszi masok onbizalmat
2013. okt. 31. 07:13
 5/5 anonim ***** válasza:
:D Ugyan... ha ő ezt így gondolja, akkor eléggé burokban él, ahol mindenki csak őt szeretheti...
2013. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!