Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek minek kéne ahhoz...

Szerintetek minek kéne ahhoz történnie, hogy az itt panaszkodó normális lányok és ugyanilyen srácok végre egy társaságba kerüljenek?

Figyelt kérdés

Nem tudom megfejteni minek kéne ahhoz történnie, hogy az olyan kérdéseket kiíró srácok és lányok, akik magukat a visszahúzódóbb, nem bulizósabb, szorgalmas, monogám embertípushoz sorolják, egy társaságba kerüljenek, ahol normálisan lehetne ismerkedni. Komolyan szervezek már egy ilyen tábort, mert rossz nézni, hogy az emberek mennyire elmennek egymás mellett.


Kort és nemet írjatok, mert hátha tudnak egymásra ráírni itt az emberek és ismerkedni :-)


2013. okt. 23. 14:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem tagadom, vannak olyanok, akik a sorozatos kudarcaik végett hagyták abba. De a többség, akiket ti rinyálósoknak hívtok, kb. egy egyszeri, legtöbbször az első csalódás után elkönyvelnek minden férfit disznónak, vagy minden nőt qrvának.

A kérdésre válaszolva: radikális pénisz, illetve mell megnagyobbodással járó agynövekedés. És macskák. Ne felejtsük el a macskákat, mert viccesek.

2013. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Én komolyan elgondolkodom ennek szervezésén. Egyszerűen elképesztő, hogy mennyi fiatal nem tud egymásra találni, mert a környezetükben erre nincs módjuk a sok kö csög ember miatt.
2013. okt. 23. 14:56
 13/20 anonim ***** válasza:

Van akinek pl. azért nincs lehetősége találni valakit, mert a világtól túl elzárt helyen él és ritkán tud elmenni hasonló korú emberek közé (és még akkor sem biztos hogy elsőre vagy másodszorra talál valaki hozzávalót)

Az ilyen találkozó szervezésekből meg úgyse lesz soha semmi, már próbálkoztak itt ilyesmivel párszor.

2013. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni. Érdekesmód ezek a "normális lányok" valahogy csak interneten léteznek, a valóságba már nem akarják átvinni a dolgokat, nehogy kibújjon a szög a zsákból...
2013. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet ennek, nem veheted egy kalap alá az összeset. Van, akinek a neveltetéséből adódóan, a szülői hatásokból adódóan lett ilyen a személyisége, és csak pszichológus tudna rajtuk segíteni. De vannak, akiknek teljesen más az oka. Szóval ne várd, hogy valami egyszerű módja lenne annak, hogy az összes ilyen embert egyik pillanatról a másikra megváltoztasd.

Amúgy én is visszahúzódóbb vagyok. 35/F

2013. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
tök mindegy, a normális emberek se kellenek egymásnak ha nem mindenki szép meg jóképű.
2013. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Már látom is: FÉLÉNK ÉS VISSZAHÚZÓDÓ EMBEREK TÁBORA tábla, mögötte a nagy semmi, mert mindenki annyira félénk és visszahúzódó, hogy el se jöttek!:D
2013. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Ezt én is szeretném tudni. Érdekesmód ezek a "normális lányok" valahogy csak interneten léteznek, a valóságba már nem akarják átvinni a dolgokat, nehogy kibújjon a szög a zsákból..."


Már nem azért, de én számtalan emberrel találkoztam, akikkel neten ismerkedtem, senkinek sem volt baja velem, sőt, volt akivel párkapcsolatom lett. Viszont veled a büdös életben nem találkoztam volna, sem más épeszű nő, már meg ne haragudj. :)

2013. okt. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
18: látom te értesz a pökhendiséghez. Csak nehogy beletörjön a bicskád egyszer! :) Mint pl. velem. Mert elsírnád magad, úgy leégetnélek.
2013. okt. 24. 10:53
 20/20 anonim ***** válasza:

3:16, épeszű pasas meg veletek nem találkozik, ti kis "tiszteletreméltó kivételek", akik soha egyetlen általánosításból sem kérnek, mert ők ugye különbek, csak az a bibi hogy csak az interneten...

Kaptad is a mínuszt gerincből.

2013. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!