Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti, hogy kéritek meg a haverot...

Ti, hogy kéritek meg a haverotokat, hogy menjetek el együtt valahova?

Figyelt kérdés

Nem barátnő és barát(fiú) kapcsolatára gondolok.

Hanem van két lány és azok a legjobb barátok.

A fiúk pedig a fiú haverukkal.

Hogy hívjátok el egymást például egy buliba,hozzátok,vásárolni,kávézni/teázni.

Nekem egy barátnőm sincs,illetve van ,de csak facebookon szoktunk hetente beszélgetni suliba ritkán.

Nincs igazi barátnőm.

Hogy szerezzek magamnak lánybarátot ,akivel el tudnék menni ide-oda? Azért mennék ide-oda ,mert itthon már nagyon unalmas 18 évesen,mindig itthon illetve a suliban ülök.

Akinek van fiúhaverja,vagy lányhaverja hogy megy ez köztetek?

én 18 és lány vagyok.


2013. okt. 23. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:

szia, elmegyünk valahova?


így...

2013. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát kb ahogy jön,pl hétvégén lesz valami buli,jössz? ennnyi az egész kb, vagy pl ma ráérsz? és akkor xy program és vagy igen vagy nem,ki hogy ér rá
2013. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
barátkozz a suliba és menjetek el
2013. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De engem sosem hív senki..
2013. okt. 23. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha még friss az ismeretség, és nem nagyon találkoztunk még: "Nem iszunk meg péntek este egy sört? 8 körül?" Itt arra szoktam figyelni, hogy konkrét időpontot mondjak, mert a "igyunk meg valamikor valamit" általában "jó ötlet" és semmi nem lesz belőle. Régi barátaimmal: "sör? 8 körül?"
2013. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg opció van. Basszus 18 éves vagy! Menj el előkészítőre, nyelvtanfolyamra, ott tudsz találni haverokat.
2013. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Szia, suli után el kéne mennem ide meg oda, elintézni ezt meg azt, nincs kedved elkísérni? Hamar végzünk, utána elmehetnénk meginni egy kávét/moziba/enni valamit. "
2013. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ki kell szakadni a számítógép világából!! ez az első feladat én angliában élek nem túl jól beszélem az angolt és mégis vannak itt is már haverjaim(nem magyarok) ki kell mozdulni anélkül nem szerzel barátokat!
2013. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!