Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nők! Hogyan tudnék...

Lányok, nők! Hogyan tudnék javítani a helyzetemen (konkrét történet lennt)? F/26

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal hogy nem vagyok egy csajmágnes. 3 barátnőm volt, az első kettő ilyen pár hónapos, a legutóbbi több éves kapcsolat. Vége lett múlt nyáron, azóta nincs senki.

Humorommal, közvetlenségemmel, stílusommal próbálok "hódítani", testi adottságaim nem éppen a legjobbak. Alacsony vagyok (174), nem vagyok jó képű, inkább átlagos. Sportos vagyok, évekig igazolt focista voltam.


1 hónapja új munkahelyre kerültem. Megismertem egy nagyon csinos, jó kisugárzású, normális-kedves nőt (25 éves). Nincs senkije, így próbáltam közeledni hozzá. Egész jó kapcsolatba kerültünk, gyakran keressük egymás társaságát, jókat beszélgetünk, húzzuk egymás agyát. Már éppen ott tartottam hogy intimebb témákat is "bevittem", dicsértem, hogy érezze tetszik nekem. Úgy tűnt hogy veszi a lapot és viszonozza is a dolgot ("Szexi a mosolyod, tetszik" meg hasonlók, volt hogy meghallottam rólam beszélget a kolléganőkkel, amikor észrevett zavarba jött teljesen és elpirult)


A probléma ott van hogy megjelent egy új srác is, ő is most került hozzánk. Magas (190), elég izmos (testépíteni jár), férfi szemmel is jó képű. Fizetésünk, egzisztenciánk megegyezik. Ugye a munka miatt ő is szóba elegyedett a kiszemeltemmel. A gond az, hogy amikor beszélgetnek a csaj szinte elolvad a pasitól. Még külső szemlélőként is egyértelmű a dolog. Teljesen zavarba jön és kivirul, mosolyog ha a gyerek hozzá szól. Az meg rá is tesz egy lapáttal, mert állandóan olyanokat mond neki "hogy csak a te kedvedért vettem fel ezt az inget" meg hasonlók. A srácon látszik nagyon hogy félvállról veszi az egészet, kb. másik 3 lánynak is ugyanúgy udvarol az irodában. Neki ez a stílusa, ez a csajozós.


VISZONT! Amikor csak mi vagyunk férfiak, elképesztően parasztságokat mond a srác. A kiszemeltemről olyanokat mond, hogy "tucat csaj, bármikor megkapom, ha nagyon teper akkor talán megb*szom 1x-2x, hadd örüljön. Egynek elmegy" meg hasonlók. Minden nőről ilyeneket beszél, azt hiszi bármit megtehet.


Én azt hiszem szerelmes lettem ebbe a lányba és nagyon rosszul esik ez az egész. Azóta is szoktunk beszélgetni ugyanúgy, de rám nem néz úgy mint erre a bunkó gyerekre. Valami van (nem csak képzelődöm) mert az is látszik hogy velem is különlegesebben bánik (nem úgy haverkodik mint a többi férfival az irodában) de mégsincs az az izzó levegő. Amikor meg jön a parasztgyerek (hiába beszélgetünk) azonnal köddé válok és tátott szájjal hallgatja a rossz csajozós dumákat.


Tudnátok valami tanácsot adni? Hogyan látjátok a dolgot? Megmondom őszintén hogy mivel szerelmes vagyok, nagyon érzékenyen érint a dolog és félek hogy elrontok valamit. Nem szeretnék csalódni.


Köszönöm a segítséget előre is! Fiúk is írhattok, minden tanácsot szívesen veszek.


F/26



ui: azt tudni kell még a kiszemeltemről hogy nem az a k*rválkodós fajta, nem pasizik orrba-szájba, nem fekszik össze amúgy csak úgy senkivel. Eddig két komoly kapcsolata volt (a középsikolás tinirománcokat nem számítva). Csodálkoztam is, hogy van ilyen nő, mondom megfogtam az isten lábát.



2013. okt. 24. 10:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a valaszokat, az en tanacsom:

Hivd randira a lanyt. Ha igent mond, szuper, ha nem, es a masik pasit valasztja, en azt mondom, hogy megerdemli.

Bocsi, de en mar csak ilyen öszinte tipus vagyok.

22L

2013. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Az a helyzet hogy azonnal lépned kell,nincs értelme húzni a dolgokat ha tényleg fontos neked a lány:-) hívd fel és hívd el randira:-) ja és legyél kicsit romantikus nem ciki hidd el:-) és ha mégsem te kellesz neki hanem az izomagyú,akkor legalább időben rájöttél hogy nem az a lány akinek hitted:-)


33L

2013. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Tudom, 4 éves történet, de mi lett végül?

Összejöttetek? Vagy a bunkót választotta, aki gondolom jól át is verte?

2017. júl. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igen, a bunkót választotta. Bepróbálkoztam nála, de elhajtott a legyünk barátok, nekem most tetszik valaki szöveggel. Aztán pár hétig "járt" a menő gyerekkel, a srác meg egyszercsak úgy lépett le a munkahelyről külföldre meg tőle is hogy egy szót nem szólt. Még hónapokig a minden pasi szemét szöveget kellett hallgatnunk az irodában, nekem is megpróbálta kisírni magát de elhajtottam. 2 éve nem dolgozom ott, akkor éppen nem volt senkije már hónapok óta és azon kesergett hogy nincs egy rendes pasi (persze a rendes jóképűt takar)

Nekem azóta egy ugyanolyan csinos de kedvesebb menyasszonyom van!

2017. júl. 5. 09:18
 15/15 anonim válasza:
100%
Örülök, hogy te boldog vagy. A csaj meg így járt, ha ennyire felszines volt és elhajtotta a rendes palit...
2017. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!