Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak! Válaszolnátok?

Férfiak! Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja alakulóban van egy kapcsolat, a pasi nagyon tetszik és azt hiszem, hogy én is neki, de egyelőre még nem történt sok minden. Amúgy ő kezdett el jelzéseket tenni felém. A napokban láttam a facebook ismerőseit nézve, hogy nemrég többször lájkolta egy csaj képeit és csajnak egy évvel ezelőtt feltöltött képéhez pedig azt írta, hogy nagyon szép.

Elkezdtem már most féltékenykedni, szerintetek ez normális. Hogy működnek a férfiak? Ő amúgy 30, én 27.


2013. okt. 24. 21:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mármint a megjegyzést, hogy szépnek találja, 1,5 éve írta, de gondolom, mivel most is lájkolta az egyik képét, most is érvényben van.
2013. okt. 24. 21:49
 2/11 anonim ***** válasza:
Hááát...
2013. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én úgy működök h az ismerősömnek ha tetszik a feltöltött képe akkor nyomok rá egy tetsziket, sőt ha még közeli ismerősöm tehát találkozunk beszélünk stb akkor egy kommentet is elengedek hogy jó kép szép vagy stb...ez mind mind érzelemmentes megjegyzés.

Ne FB-ra alapozz egy kapcsolatot, ha keresi a társaságod akkor megnyugodhatsz h több mint valószínű valami komolyabbat szeretne tőled mint hogy csak az ismerőse legyél.

Speciel van olyan ismerősöm aki tudom h kicsit szeretet hiányos szét tetszikelem a profilját, viszont aki meg úgy tetszik nekem és el tudnék képzelni vele egy komolyabb kapcsolatot azzal csak beszélgetek és nagy ritkán tetszikelem a képét vagy csak kommentet fűzök alá.

2013. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyelőre több vasat tart a tűzben.
2013. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 egytüneményvagyok válasza:
Férfiként miért ne lájkolhatnám bármelyik nőismerősöm fényképét, és írhatnám neki, hogy szép, ha egyszer szép? Ha te már ezen elkezdesz fennakadni, akkor szegény pasit nem irígylem...
2013. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy biztos: veled nem tervez.
2013. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
utolsó, miért?
2013. okt. 24. 22:06
 8/11 anonim ***** válasza:
mert a válaszadó 49%-ban ad hasznos válaszokat!
2013. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem figyelnéd minden mozdulatát, akkor nem lennének problémáid.
2013. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!