Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sehogy sem tudom elfelejteni?

Sehogy sem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
1 éve költöztünk az utcánkba és itt lakik tőlűnk nem messze egy fiu. és facebook-on ismerkedtem az összes barátajival .. eltelt egy pár hónap és a haverja elmondta neki, hogy szerelmes vagyok belé.. és bejelőlt facebook-on és beszélgetűnk kérdezte hogy miért vagyok belé esve.. de azt mondta hogy én nem tetszem neki.. aztán össze jött az egyik lánnyal az ucánkba és folyton erre jönnek hogy én lássam .. egy ideig folyton jött utánam de nem szól semmit csak nézet.. amikor erre jön mindig be bámul az ucánkhoz.. és egyszer azt mondta , hogy ne adjam fel! de neki van barátnője! és sehogy sem tudom elfelejteni folyton ő jár a fejembe.! de hogyan felejcsem el?????

#sSegitsetek
2013. okt. 26. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztel. Küzdj érte. Tűrd el még ha nehéz is. Állj mellette és légy a barátja.
2013. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de van barátnője.. és haragban vagyunk. fogalmam sincs mit csináljak!
2013. okt. 26. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress mást.
2013. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de nem ilyen egyszerű túl lépni.
2013. okt. 27. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!