Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők! Ha egy pasinak van...

Nők! Ha egy pasinak van esélye, azaz bejön Nektek, akkor meddig mentek el abban, hogy húzzátok az agyát?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akit pár hete megismertem. Egyszer randiztunk is. Nagyon jól éreztük magunkat egymás társaságában, igaz, hogy semmi olyan nem történt, de úgy köszöntünk el, hogy lesz folytatás. (Felnőtt, már-már majdhogynem középkorú, elvált, független emberek vagyunk mindketten.) Meg is beszéltük, hogy találkozunk még a következő héten. (Elfoglaltak vagyunk mindketten.) Aztán amikor hívtam, akkor elfoglaltságra hivatkozva elhalasztotta. De külön mondta is, hogy nem lepattint, hanem tényleg nem ér rá. Amikorra megbeszéltük az újbóli telefont, akkor megint elfoglaltságra hivatkozva visszautasít azzal, hogy "majd beszéljünk". (Előtte egy SMSemre meg nem is reagált.)


Szóval kérdezem nők: ha a pasinak van esélye, akkor ugye Ti is akarjátok a kapcsolatot, nem csak ő? Mert ha egyoldalú a pedálozás, akkor az ember kicsit hülyén érzi magát. Mondjuk eldöntöttem, hogy a nemválaszolás az SMS-re, illetve a második telefonos leppattintás után én nem keresem többet, mert annyira én is vagyok ember, nekem is vannak érzéseim, én is a saját időmet (és magamat) adnám neki, azaz nem csak az ő ideje, hanem az enyém is, ami nekem legalább annyira fontos és értékes, mint neki az övé.

Vagy hogy van ez? A nők simán megjátszhatják a rá nem érőt, de közben lúzer balfék a hapsi, ha eltávolodik, mert nem veszi az adást? Vagy képtelen egy nő (különösen egy elvált és nem csitri korú) őszintén megmondani, hogy ne folytassuk?


A korábbi telefonbeszélgetéseink is elég pajzán célozgatásokkal és röhögcsélésekkel voltak teli, soká tartottak és nem miattam, éppen ezért állok értetlenül ez előtt a sorozatos lepattanás előtt.



2013. okt. 28. 14:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát márpedig én kis csitri korú lányként sem játszadozom. Ha találkozni akarok én is, akkor szakítok rá időt, keresem és nem várom folyamatosan, hogy majd ő lép. Mert igazad van, ahogy a kapcsolat maga két emberen múlik, úgy az ismerkedés ideje alatt is két ember kell a gördülékenységhez.
2015. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Értem én és nagyon korrektnek tartalak.

Nekem sem az a baj, hogy nem tetszem valakinek, hanem az, ha hiteget vagy legalábbis hagyja, hogy nyomuljak rá,de csak tűri, nem viszonozza. Akkor inkább állítson le. Nem esik jól de kevésbé fáj.

2015. márc. 15. 19:33
 13/15 A kérdező kommentje:
a 12es komment a 10esnek szólt
2015. márc. 15. 19:34
 14/15 A kérdező kommentje:
de a 13asnak is igaza van :)
2015. márc. 15. 19:34
 15/15 A kérdező kommentje:
iééetve 11esnek bocsi
2015. márc. 15. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!