Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 16 éves csaj vagyok valaki...

16 éves csaj vagyok valaki segítene nekem egy bonyolult fiu ügyben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h nemreg szakitottunk a baratommal. Azota napi szinten tartjuk a kapcsolatot jol megvagyunk. A sok veszekedes miatt szakitottunk amugy. Most lenne egy srac aki bejon nekem de nem tudom h en bejovok e neki. Mar kiskorunk ota ismerjuk egymast es o sosem vokt az a kozeledos tipus.en felek megtenni az elso lepeseket tehar igy nem nagyon jutunk elorebb... Mikor elmondtam az exemnek a problemamat furin kezdett viselkedni. Oanokat irt h nem kellett volna elengednie meg h mindketten szeretjuk egymast es egyszer az eletben meg tuti egyutt leszunk .... Nem tudom hogy mit tegyek ezek utan teljesen felkavarodtak az erzelmeim..segitsetek mit csinaljak.

2013. okt. 31. 00:00
 1/7 anonim válasza:
Sajnos neked kéne eldöntened, hogy szereted-e még az exed, ha igen akkor úgy sem működne a másik kapcsolat, ha nem akkor viszont jobb minél hamarabb otthagyni és megpróbálni az új sráccal :D
2013. okt. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Első, te mindenhova berakod azt a videót???
2013. okt. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemled meg a fiút.
2013. okt. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
eloszor is dontsd el hogy szereted e a volt baratod. h mar tenyleg nem szereted, akkor beszeld meg vele ezt a dolgot. ha ez sikerult, kkor kerdezd meg hogy o mit ajanl erre az esetre.(en azt ajanlom egyik delutan kerdezd meg hogy van e kedve elmenni a parkba vagy a varosba vagy nemtudom hova setalni meg beszelgetni:) )
2013. okt. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ott már sántít a sztori, hogy jóban vagy az exeddel. Normális srác ettől sikítva menekül, mert sosincs jó vége.
2013. okt. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ameoland ***** válasza:
sose értettem a nőkben,hogy egyik hétről a másikra képesek másik srác karjába átfutni. azért ez mi?
2013. okt. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2013. okt. 31. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!