Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kinek jött már be visszautasít...

Kinek jött már be visszautasítás után a "leszarom tabletta"?

Figyelt kérdés

Annyiszor hallottam, hogy "visszautasított? Szard le, majd jön akkor utánad, mindig akkor jön a nő utánad, ha teszel rá".

Ez hogyan, milyen gyakran szokott működni?

UI: egyszer már próbáltam, nem jött be.


2013. okt. 31. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést
2013. okt. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Amit a boltokba lehet kapni "leszarom tabletta" néven az sima C vitamin...CSAK reklámfoás a neve semmi több..
2013. okt. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Régen sőt még néha mostanában is előjön ez a kapcsolatot szeretnék téma a fejemben,de mostanában már sikerül egyre többször szimplán csak leszarnom az egészet úgy ahogy van és nem foglalkozom vele.Teljesen ki akarom "ölni" ezt magamból igazából,mert elegem van már ebből az egészből.Elutasítanak,leszarnak,egy szóval semmi értelmét nem látom már lassan ennek az egésznek.
2013. okt. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mi nem világos? Arra gondoltam, hogy a pasi kap egy visszautasitást, én nem vesz tudomást a hölgyről onnantól hirtelen.
2013. okt. 31. 23:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem érzed magad hülyén, miközben bepötyögöd azt a kifejezést, hogy "leszarom tabletta"?
2013. nov. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem egyszer bejött. még általános iskolában alsóban :D nem foglalkoztam a csajjal rászálltam egy másikra végig vele beszéltem és erre mi történt? odajött hozzám az a lány akivel nem foglalkoztam(ő volt a szerelmem ;) ) és megkérdezte hogy nem-e akarok vele járni :D egyből igent mondtam. és mire beértünk a madártáborba azt mondta hogy neki ez még korai. ekkor megkérdeztem tőle hogy a másik gyerek nem volt korai? nem mondott semmit összetörte a szívemet. :'( aznap este csak a holdat bámultam és kérdezgettem magamtól hogy mi a probléma velem? azóta sem derült ki...
2013. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

"csak a holdat bámultam"


és nem változtál át?

2013. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
haha :D valami megmozdult bennem. később kiderült hogy a lecsó volt az.
2013. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!