Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én találom vonzónak a...

Csak én találom vonzónak a 12-13 éves kicsi cickós, formás popsis, cuki lányokat?

Figyelt kérdés
Nem bírom megállni, hogy ne nézzem meg őket, olyan cukik, persze közelíteni nem mernék feléjük, hiába vagyok fiatal fiú még én is. :)
2013. nov. 1. 19:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
persze.... fiatal fiú, mi?
2013. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Hmm... a linkelt lány nagyn cuki és szexi. *-*
2013. nov. 1. 20:57
 13/26 anonim válasza:
Denagymellú
2013. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Ez is 13éves:

[link]

Korán érnek, sminkelnek, dögösen öltöznek, kívülről már nem épp kislánynak néznek ki.

2013. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod, hogy ez beteges. Ember, gyerekekről van szó, akárhogy is néznek ki...
2013. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt mondja, h ez beteges, annak a gondolkodása szerint egy 20 éves, 150 kilós nő meg vonzó... mert az életkora többet számít, mint a külseje.

12 és 50 között a legtöbb nő 20-nak akar kinézni, és lássuk be, erre több eszközük van, mint a férfiaknak.

2013. nov. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy egy 150 kilós nő vonzó, de az legalább felnőtt. Nekem senki ne magyarázza meg, hogy normális dolog 12 évesekhez vonzódni, mert már van mellük... nekem sem jönnek be a 14-17 éves cuki fiúk, mert GYEREKEK. Ez még a kinézetet is felülírja.
2013. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"hiába vagyok fiatal fiú még én is"

Ez mindenkinek elkerülte a figyelmét?

Egy hónappal ezelőtti törvénymódosítás értelmében akár meg is dughatja ha nem múlt el 18.

A szexuális kapcsolat beleegyezési korhatára 14 év és afölött, akárkivel szexeljen.

Viszont ha az egyik fél még nincs 18 de 14 már elmúlt, a másik fél pedig 12-13-14 éves akkor is létesíthetnek szexuális kapcsolatot, a törvény nem bünteti.

Egy 12 éves egy 19 évessel ellenben már büntetendő, a pontos BTK megnevezést nem tudom, mert 3 féle van korosztálytól, és beleegyezéstől függően.

Tehát ha még nem múltál el 18, közeledhetsz bátran, más kérdés, hogy a lánynak van apja is és ha konzervatívabb akkor leveri a vesédet is. :)

2013. nov. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
# 17 Hiába téped a szád, sajnos mindig voltak és lesznek ilyen beteg nyomorékok.. addig jó amíg csak sunyiban nézik, mert sajna sokukból felnőtt korukra gyerekmolesztáló lesz.:( Kíváncsi lennék ha majd egyszer az ilyen férfiaknak lánygyermekük lesz, akkor is normálisnak fogják-e gondolni, hogy mondjuk odaállít a kislányukhoz egy fószer hogy "de formás popsid van". Én megkeresném és leütném.
2013. nov. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Azért gondoljatok arra is, hogy a kislányok is vevők sokszor a közeledésre, ha csak nem éppen ők nem kezdeményezik. Egyszer buliban rám nyomult egy 13 éves lány, de olyan jól nézett ki, azt hittem 16 év körül is megvan már. :D
2013. nov. 5. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!