Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én találom vonzónak a...

Csak én találom vonzónak a 12-13 éves kicsi cickós, formás popsis, cuki lányokat?

Figyelt kérdés
Nem bírom megállni, hogy ne nézzem meg őket, olyan cukik, persze közelíteni nem mernék feléjük, hiába vagyok fiatal fiú még én is. :)
2013. nov. 1. 19:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ember, az a 12-13 éves kislány csak azért kezdeményez, mert otthon senki le sem tojja (különben nem tenne ilyet), és azzal próbálja meg pótolni a figyelemhiányt, hogy mások tetszését és szeretetét akarja elnyerni. Mert GYEREK, és nem tudja még érett és elfogadható módon kezelni ezeket a helyzeteket, csak ilyen tehetetlen és éretlen viselkedéssel, ráadásul ezeknek a többsége otthonról semmilyen szocializációs kultúrát nem hoz, mert mint említettem, senki nem foglalkozik velük.


Azért, mert a GYEREKEK ilyen felelőtlenül viselkednek, legyen már annyi eszed, hogy legalább te különbséget tudsz tenni egy normális és egy aberrált gondolat között...

2013. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
De legalább így megkapná valakitől a szeretet...
2013. nov. 5. 19:49
 23/26 anonim ***** válasza:

"...az a 12-13 éves kislány csak azért kezdeményez, mert otthon senki le sem tojja (különben nem tenne ilyet), és azzal próbálja meg pótolni a figyelemhiányt, hogy mások tetszését és szeretetét akarja elnyerni..."


nincs annyi ujjam, amin meg tudnám számolni, egy hét alatt hány 18-20 éves lánnyal találkozom, aki ugyanígy viselkedik. Akkor nem az életkorhoz kellene ezt kötni, hanem értelmi képességekhez és érettséghez...

Kár, hogy az evolúció nem így működik, hanem a saját útját járja.

2013. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Te komolyan beteg vagy, kérdező..... nem is vitázok veled, remélem elcsap a busz holnap.
2013. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? majd kinövöd...pár év múlva ez a korosztály abszurd módon fura lesz számodra, és a 15-16 éveseket fogod ugyanígy lesni (jó esetben). ill találsz pár évvel fiatalabb barátnőt, és vele leszel elfoglalva

-ha nem, akkor gáz lesz az életed emiatt

2013. nov. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
hany eves vagy?
2015. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!