Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tetszem neki? Vagy mégis?...

Nem tetszem neki? Vagy mégis? Megőrülök, ha így folytatja!

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, már az első nap óta tetszik nekem (20/f). Először akkor beszéltünk, amikor beteg volt és én írtam neki facebookon, ő pedig elkérte az anyagot. Küldtem neki mindennap, beszélgettünk is, kiderült, hogy hasonló az érdeklődésünk, de utolsó nap, miután elküldtem neki a beszkennelt leckét, már meg se köszönte, semmit nem írt. Azóta nem beszéltünk, sem élőben, sem ineterneten. Viszont folyton engem néz. Mit néz, bámul. Van amikor még mosolyog is, máskor csak morcosan mered rám. De szinte egész nap les engem.

Miért?? Mit akar tőlem? Nem értem! Segítsetek!

19/l



2013. nov. 2. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán meg akar ölni és utána megenni mert rossz leckét küldtél neki. Nem gondolod, hogy ezt tőle kellene megkérdezned?
2013. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet az hogy csak facebookon beszélsz vele ..többet kéne èlöben...
2013. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is utálom a facebookot. Csak azért írtam rá ott, mert beteg volt és akkor osztottak ki egy dogát.

Ha ezzel odamennék hozzá, elijeszteném.

2013. nov. 2. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyilván ezzel már elkéstél, de amikor újból találkoztatok, akkor kellett volna odamenni hozzá és megérdeklődni, hogy meggyógyult-e és hogy hasznát tudta-e venni az anyagoknak, esetleg elmagyarázz neki valamit, amit nem ért.

Egyébként pedig menj oda hozzá és kérdezz rá, ha ennyire zavar a dolog. Vagy ignoráld. Vagy bámulj te is rá úgy, ahogy ő rád.

2013. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!