Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy van az, hogy bejölnek a...

Hogy van az, hogy bejölnek a társkeresőn, beszélünk is a sráccal, majd egyszerűen nem keres? Most ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki bejelölt társkeresőn hogy tetszem neki, nekem is tetszik a srác. Beszélgettünk is jó pár napig, meg face-n is felvettük a kapcsolatot, már a talit terveztük meg ilyenek, és a hétvégén meg egyszerűen elfeledkezett rólam. Pedig azt mondta h érdeklődik utánam. De fent van ma is/most is, mégsem ír vissza, és nem is keres. Pedig a telószámom is megadtam hogy ha elkerülnénk egymást neten, akkor megbírjon csörizni ha beszélni akar. Pedig nem is írok neki olyat, csak szimplán megkérdeztem h mizu, és nem válaszol. Biztos hogy elfoglalt vagy ilyesmi, de ha elolvassa az üzit miért nem ír vissza? (mondjuk még ezt az üzit nem olvasta el...)
2013. nov. 3. 17:24
 1/9 ASOT ***** válasza:
biztos nincs rá ideje mert a másik 20 lánynak is éppen válaszol....
2013. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta hogy több hónapja regizve van a társkeresőre és eddig semmi nem jött össze.
2013. nov. 3. 17:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindennap idehányod ezt a kérdést unalmas.
2013. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem összekeversz vkivel! tudod több hasonló eset is lehet. A másik meg nem kötelező válaszolni!!!
2013. nov. 3. 17:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Személyiséged mégse jön be neki, vagy talált mást, aki szimpatikusabb.
2013. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy nőcsábászba botlottál.
2013. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem nőcsábász, mert ismerősöktől tudom hogy rendes srác, és nem kenyere az egyéjszakás kaland....Mivel beismerte hogy még szűz.
2013. nov. 11. 22:22
 8/9 anonim ***** válasza:
nyolcvan százalék,hogy más nő van a dologban,húsz,hogy csak beijedt egy kicsit,bár attól még válaszolni lehetne.
2013. nov. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Állítólag hónapok óta próbálkozik és semmi.... illetve ismerősök elmondása szerint zárkózott nagyon....és nem nőzik, nem is kezdeményez.
2013. dec. 6. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!