Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszem neki vagy csak udvarias?

Tetszem neki vagy csak udvarias?

Figyelt kérdés

Egy boltban dolgozom mint pénztáros. Van egy srác aki hetente 2-3 alkalommal is jön vásárolni. Az biztos hogy udvarias mert az idősebb kolléganőknek is rendesen köszön stb. de mikor én vagyok bent egyedül akkor egy nagy mosollyal "szia" és még utána néz is 1-2-3 másodpercig, olyan mintha hatásszünetet tartana :D meg múltkor mondtam neki hogy régen voltál már itt, erre mondta hogy "én voltam itt, hanem te nem voltál sokáig" mert szabin voltam. Mikor elköszön akkor is "szia" + egy széles mosoly, és akkor is mindig a szemembe nézve 1-2 másodpercig csak néz rám és utána megy ki a boltból.


Mások nem ilyenek. Böffentenek egy "viszlátot" vagy egy sziát, és ennyi. Ő meg a szemembe nézve egy kis ideig mindig csak néz rám.


2013. nov. 3. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Tetszel neki,


egy férfi

2013. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tetszel neki!
2013. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Én vagyok az.

Szeretlek.

Írj!:*

2013. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak olyan zavarba jövök tőle mindig, komolyan mondom olyan vagyok mikor belép az ajtón mint egy ovis. :D

Lesütöm a szemeim, érzem hogy ég a fejem, az arcom elpirosodik, alig merek ránézni. Ma is ott áll velem szemben, és csak hebegek-habogok, mondjuk ő is kb azt csinálja. Most nem tudom azért van-e ez így mert én nagyon zavarban vagyok miatta, vagy ő is így van vele, de 1-2 ilyen kényszer mondat, majd kínos csendek, néhány kényszer poén, meg dermedt csendek mindig.


Meg tiszta hülye vagyok mikor ő fizet nálam. Mindig más számot mondok mint amit kellene, felcserélem a számokat. Kiesik a kezemből a pénz meg ilyenek.

2013. nov. 3. 22:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ez olyan aranyos :))))
2013. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert te is érzel iránta azért! Valamelyikőtöknek lépni kéne.:)
2013. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
elhányom magamat tiszta hányinger
2013. nov. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én mindenkinek a szemébe nézek nagyon mélyen, ha köszönök. Nőknek mélyebben, férfiaknak csak úgy udvariasan.

Ettöl független biztos tetszel neki.

2013. nov. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
de aranyos vagy :))))) tiszta angyal :)
2013. nov. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!