Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az elmúlt egy évben mi volt a...

Az elmúlt egy évben mi volt a legjobb dolog, ami történt veled?

Figyelt kérdés
A kérdés adott :) Bármit írhattok.

#legjobb #győzelem #kávé #öröm #nemkellettvolnaeztinnom
2013. nov. 4. 01:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Semmi.


Egy jó dolog történt velem az, hogy sikerült elszánnom magam az öngyilokra, de nem jött össze.

2013. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

:)

Az, hogy rengeteg tini lány elolvasott engem! :)

2013. nov. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha szerelem-szex témát vesszük: amikor az ölembe ült egy lány és úgy ölelgettük egymást.
2013. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

az, hogy szerelembe estem. aztán igaz, hogy nem jöttem össze vele, mert egy köcsög volt(ja igen, egy néprajzi edény-lol)

aztán az, hogy sikerült elfelejtene ezt az edényt, majd sikerült helyettesíteni egy másikkal, azonban ez is átcsapott a rossz irányba. Szóval lényegében minden jóban volt rossz is:D

2013. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha meghallgatnánk mindenkit, szerintem a legtöbben a párkapcsolatukat mondanák... így én is, a barátnőm a legjobb dolog idén :D és jövőre is
2013. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!