Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem mondta meg, hogy...

Miért nem mondta meg, hogy nem tud többet elképzelni, miért "most nem kell senki"?

Figyelt kérdés

Azt már megbeszéltem egy hölggyel, hogy nem akar tőlem többet, de... mindig azt mondja, hogy most nem kell senki. Most karriert épitget. Mondtam neki, hogy tudom, hogy ez hazugság, ne mondjon ilyet, mondja meg csak, hogy "bocs de nem".

De mindig azt mondja, hogy most ilyen korszaka van, de máskor is azt mondta, hogy fullon van a pasikkal. Egy darabig nem lesz pasija, most igy él a világban, ha 50 évesen lesz, akkor akkor lesz.

Megőrjit a gondolat, bezzeg én pasiként ilyet mondanék, igy szarnék a világba, rögtön megkapnám a magamét... lehet, hogy lelke mélyén el sem akarja vágni ezt a dolgot?

Mondtam, nyirjuk csak ki a reményt. Válasz: nem, a remény hal meg utoljára.

Én azthittem, a nők tudják, kitől mit akarnak, és határozottan megmondják, ha nem.


2013. nov. 6. 21:23
 1/3 anonim válasza:
vannak ilyen nők akik nem merik a szemedbe mondani nyíltan a választ...(vagy mert jól esik neki a rajongás, vagy mert azt hiszik majd magadtól rájössz, nem akar megbántani...) de egy biztos... a történeted alapján ez a nő nem akar tőled semmit... felejtsd el!
2013. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom, dehát úgy kértem, mondtam hogy nem hiszem el... de szentül meg van győződve, hogy most ilyen korszaka van
2013. nov. 6. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ő meg van róla győződve, akkor neked semmi jogod felülbírálni!

Nekem is ilyen korszakom van most (nem karrier miatt), hogy nem kell senki, viszont ha valaki ezt elfogadja, és a közelemben marad addig, amíg ez a korszak véget ér, annak van esélye. Aki viszont közölné velem, hogy ez hazugság, annak már egészen biztosan nem adnék esélyt a későbbiekben sem. Mert úgy gondolom, hogy jogom van a saját életemről, a saját igazságomról a magam módján gondolkodni.

2013. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!