Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kihűlt a kapcsolat, vagy csak...

Time traveller kérdése:

Kihűlt a kapcsolat, vagy csak döntés helyzetben lelassult a dolog? Háromszög probléma.

Figyelt kérdés

Az ismerkedés elején nagyon sokat kerestük egymást, sőt meg is lepődtem, hogy a nő milyen sokat keres. Mindenről tudtunk beszélgetni és sokat nevetni. Nagy nyugi és összhang volt köztünk. Már egy csomó szokást is elkezdünk egymásról másolni. Nekem ez ritka, hogy valaki ennyire odafigyel rám. Nálam ez természetes, hogy én megteszem

Odafigyelés, aggódás a másikért, segítség ha kell valamiben. Volt, hogy olyat mondott el amit max a közeli barátainak. Egyszóval olyan igazi volt pár hónapig.

Azért írom, hogy volt mert pár hónap múlva már mintha kezdene laposodni a dolog és alig keres vagy találkozunk. A gond, hogy van neki valakie, akivel nem túl jó a kapcsolata de mi megbeszéltük, hogy egymásnak nem barátok vagyunk. Az első csók se volt meg de ölelgetés és kézen fogva séta van. Igazából azért nem tenném meg az első csók

lépését mert még kapcsolatban van és nem tudom nem esem e jobban bele és a végén semmi se lesz még se. Ő meg azért nem lép mert még nem történt semmi olyan... Hát szép kis csapda. Én már bevallottam neki, hogy szeretem nem is egyszer. Ezt tettekkel is bizonyítottam. volt, hogy én voltam rossz passzban és jött hozzám. Még talán nincs veszve semmi mert tudunk erről beszélni, hogy mi történik éppen csak megoldás nem születik. Nem lép előre a kapcsolatunk. Ha én le akarnám zárni akkor ő nem annyira engedi. Nagyon zavarossá vált az egész. Nem tudom hagyjam a fenébe vagy lépjek egy drasztikusat felé. Vagy ez már elcsesződött és azért nem keres. Persze tényleg rengeteget dolgozik és fáradt de hát ki nem. Aki szerelmes az ezt észre sem veszi, legalább is én nem mert vele akarok lenni. Vagy a nők ennyire másképp működnek? Meg azt mondja azért nem beszél arról mit érez mert nem a szavak embere... Lehet le kéne zárnom? Vagy tolni egy erőset a dolgon? Nem fogja tolakodásnak venni, Vajon miből látszik, hogy tényleg akarja? Nem vagyok egy béna de úgy össze zavart,hogy csak na. Nem 20 évesek vagyunk de nem is vének ;)



2013. nov. 10. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább csak egy barát voltál, egy férfi akire vágyott, aki meghallgatta és újra önbizalmat adott neki de nem valószínű, hogy szeret. Szerintem hanyagold, soha ne keverj szerelmi háromszögbe mert csak a szar van vele és biztos, hogy te jössz ki belőle rosszul vagy később lesz rosszabb miután már vele vagy. Vagy szerető legyél különösebb, elkötelezett érzelmek nélkül vagy semmi, ezt már megtanultam.
2013. nov. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már ilyen helyzetben.Ha azt látja,hogy elveszít,akkor fog csak lépni,mert addig jó neki,hogy van a pasija és vagy neki te is.

De én azt tanácsolom,hogy ilyen nővel soha ne kezdj!Én már megégettem magam egy ilyen l*tyóval.Aki megcsalja a párját,abban nem lehet bízni,még ha veled csalja meg akkor se.Az árulót mindig árulóként kell kezelni.

2013. nov. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lépjek a helyére XD
2013. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj. Nekem is ismerős ez a helyzet. Ez a csaj kihasznált téged és megvezetett. Lehet a te fejedben úgy nézett ki, hogy szeret, együtt akar lenni veled, de megmondom neked a tutit: Soha nem akarta elhagyni a barátját, te voltál a pótlék a kapcsolatában, a szükséges plusz. Most már valszeg terhes lettél számára, így eldobott.
2013. nov. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudod ezek a csajok a legrosszabbak az összes közül. Még azok a csajok is jobbak, akik megcsalják a barátjukat.


Mert leszívják az életed. Ez alatt azt értem, hogy ugye eszükben sincsen veled lenni, csak a problémájukat öntik rád és hitegetnek, na nem szó szerint, hanem fenntartják benned a tüzet, a lehetőséget. De soha nem fogják megadni n neked, mert a pasijukkal akarnak igazából lenni. A leginkább guszustalan bennük, hogy éveket el tudnak venni az ember életéből, és nem is veszik észre, hogy gyakorlatilag szép lassan tönkreteszik az embert, mert addig a srác se nem ismerkedik mással, se nem szexel, se nem kapja meg a szerelmet amire vágyik, a beteljesülést. És baromira betorzul ez az ember személyisége ha nem vigyáz.


Leginkább a szirénekhez lehetne hasonlítani ezeket a nőket.

2013. nov. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kemény dolgokat írtok de valahol én is ezt érzem...

"lépni a helyébe"? ki tudja ;)kis boríték ikon ;)

2013. nov. 11. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!