Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők képesek felfogni azt,...

A nők képesek felfogni azt, hogy milyen az amikor a kutyának se kell az ember?

Figyelt kérdés

Mert én ugy látom, hogy a nőket mindig lenne aki megdugná, legyen akármilyen dagi, ronda nő. És amikor azzal jönnek, hogy nem volt már x ideje senkijük, akkor minden esetben arról van csak szó, hogy valójában lehetett volna, csak épp nem volt olyan, aki kielégitse az igényeiket.


És nem képesek felfogni, hogy pasiként igen kis hibák miatt is lenullázódhatnak a lehetöségek a "huspiacon"...és az ember még akkor sem dughat senkivel, ha nagyon erölködik és a lécet is igen mélyre tette.


Tényleg azt hiszik a nők, hogy a szex a férfiaknak is alap dolog? Vagy a nők férfi alatt csak a jópasit értik? Aki meg nem jopasi az csak ilyen szolga dolgozó hangya a társadalomban? Egy háttérfigura?


2013. nov. 10. 21:30
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
16%
Nem igazán érzik át a helyzet súlyosságát. Inkább csak a 40+ feletti korosztály.
2013. nov. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

miééérttt??? miért kell ilyen kérdést kíirni? a föaszt nyafogsz itt,, mi a francot változtat mond már meg kérlek! ha feltudják fogni vagy sem?!


Én is szoktam depizni, de nem ilyen szánalmas, nevetséges, gagyi Passzív-Agresszív módon, OOHHH BEZZEK A LÁNYOK NA ŐK AZTÁN ÍGY MEG ÚGY,, komolyan ez hogy fogalmazódik meg a fejedben,, én még anno vágtam is magam, nem mélyen csak, hát valahol a vágás és karcolgatás között,, EZ csak azért fontos hogy éreztem magam szarul de valahogy nem ötlöttek el a fejemben ilyen degenerált baromságok te ....... ....... .......

2013. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nincsenek heléyn a prioritásaid.

Az alapvető probléma az, hogy a nők általában romantikát akarnak. Te mit akarsz? Dugni.

ok nő nem fog veled dugni akkor, ha nem adsz cserébe romantikát.

De ha még józan észt, racionalitást és intelligenciát sem látnak benned (én pl. a megfogalmazásod és a gondolataid alapján nem látom ezeket benned), akkor szinte biztos, hogy a kutyának se fogsz kelleni.

2013. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
94%

Még hogy a nők nyafogósak?Akkor a sok b*rom,aki már jó pár napja elárasztja a gyakot az mi?

Mert csak a tisztelt uraknak lehetnek problémáik,mert csak ők lehetnek csúnyák!Hát ne haragudj de már a nem létező f@/szom is ki van veletek!

Nők között is vannak,csúnyák pl én is!Még sem írom ki félóránként,hogy jaj de csúúnya vagyok,brüüühhhüüü,és nem kellek senkinek!

Ássátok el magatokat,nyfizós kis b*rmok!

2013. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

ja, hogy aki nyafog az csak szüz lehet?


Hát ez az oltás most nem jött össze, mert én igen sokat égettem már a pofám csajozással. Lejárok már 2 éve ilyen olyan pesti helyekre, és leszolitottam már több száz nőt, de még egy darab egyéjszakásom se lett, senki se jött haza dugni. Max smárolásig jutott a dolog.


Meg megdugtam 9 nőt ebben a két évben úgy, hogy volt 1 fél éves kapcsolatom is benne. Meg az egész sztori előtt egy csajom 1 évig.


Ugyhogy igazán nem jött össze az oltás. Mert nyilvánvalóan nem a levegöbe beszélek, mert vannak tapasztalataim.

2013. nov. 10. 21:40
 16/42 anonim ***** válasza:
90%

Ha ennyire kell egy luk, miért nem töröd fel a malacperselyt és veszel egyet egy fél percre?

Az előttem szólókkal egyet értek.

2013. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
2013. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
92%
Ha meg dugsz, akkor minek égeted magad ilyen kérdésekkel? miért nem takarodsz el ribizni például?
2013. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
igen? Megint a kettős mérce? Mert ha egy pasi dugni akar akk krvához küldik, de ha egy nő akar dugni, akkor vagy hivjon fel egy ismeröst, vagy menjen el buliba.
2013. nov. 10. 21:43
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem :D :D

Annyira, de annyira röhejes, amit művelsz, b-szod, hogy évek múlva a women's studies órákon ezt a print screent fogják levetíteni utolsó órán az ükunokáimnak, hogy röhögjenek.

2013. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!