Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők képesek felfogni azt,...

A nők képesek felfogni azt, hogy milyen az amikor a kutyának se kell az ember?

Figyelt kérdés

Mert én ugy látom, hogy a nőket mindig lenne aki megdugná, legyen akármilyen dagi, ronda nő. És amikor azzal jönnek, hogy nem volt már x ideje senkijük, akkor minden esetben arról van csak szó, hogy valójában lehetett volna, csak épp nem volt olyan, aki kielégitse az igényeiket.


És nem képesek felfogni, hogy pasiként igen kis hibák miatt is lenullázódhatnak a lehetöségek a "huspiacon"...és az ember még akkor sem dughat senkivel, ha nagyon erölködik és a lécet is igen mélyre tette.


Tényleg azt hiszik a nők, hogy a szex a férfiaknak is alap dolog? Vagy a nők férfi alatt csak a jópasit értik? Aki meg nem jopasi az csak ilyen szolga dolgozó hangya a társadalomban? Egy háttérfigura?


2013. nov. 10. 21:30
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
na, hát igen, remélem eljön már az a világ, ahol időben elmagyarázzak a srácoknak, hogy mitöl döglik a légy és nem hagyják, hogy az anyák/nagymamák kis kedvesfiu-puhatestüt neveljenek az illetö szerencsétlenekből.
2013. nov. 10. 21:46
 22/42 anonim ***** válasza:
88%

"és az ember még akkor sem dughat senkivel, ha nagyon erőlködik és a lécet is igen mélyre tette"


Szerintem keresd meg a legősibb mesterség űzőit, ők egy 10-ért bevállalnak. Azt nem kell itt sírjál, ha annyira kanos vagy :)

2013. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
unalmas már ez az oltás...kár, hogy csak ennyi telik töled.
2013. nov. 10. 21:48
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, de most erre mit mondjak? az előbb itt verted magad arra, hogy hogyan csaltad meg a csajod és most meg nyávogsz, mint a fürdős k, hogy nincs kivel dugni? találd már ki mit akarsz és takarodj a p!csába. idióta.. -,-'
2013. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Ez nem oltás csak egy h...e kérdésre adott h...e válasz.


Tudod mint a Mennyi ? 30 Mi 30 ? Hát mi mennyi ?

2013. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha megdugtál már 9 csajt az elmúlt két évben, sőt még egy féléves kapcsolat is volt benne, akkor meg mégis mi a franc bajod van??? Bennem életemben nem járt ennyi pasi, sőt volt olyan, hogy 1,5 évig pókhálósodtam, mégsem jöttem ide rinyálni, hogy "jaaaj édesistene azok a mocskosgonosz férfiak, hát miért nem értik már meg, hogy nekem romantika kell meg cejejem és kis színes nyuszikák, jaaaaaaj miért az összes csak megdugni akar, jaaaj"


A nők - mint mondtam - elsősorban érzelmekre vágynak, ha te ezt nem vagy képes megadni neki, akkor meg nehogy már mi legyünk a szemetek, mert nem dugunk fűvel-fával sajnálatból...

Nekünk nem egyéjszakás kaland kell, hanem stabil párkapcsolat, mi ezért sírunk tudod. És mivel 10-ből 9 pasi akar egyéjszakás kalandokat, de nőknél ez az arány csak kb. 10-ből 4 lesz, ezért nyilván nehéz lesz összeszedni valakit.


Most akkor - kérdezem én megint - dugjunk veled sajnálatból, vagy mit vársz? Tetszk vagy sem, be kell érned azokkal a ribikkel, akiket bárhol fel lehet szedni, a nők többsége nem fog akárkivel dugni, főleg nem csak úgy a buli közepén.


Eddig azért rinyáltatok, mert milyen ribik a mai lányok, már meg az a baj, hogy nem azok és nem jut nektek... ennyi idióta pasit... ilyenkor áldom az eget, hogy találtam egy normálist...

2013. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
88%

egyébként látszik, hogy te komolyan sérült vagy agyilag, mert még mindig nem fogtad fel, nekünk több kell a szexhez, mint neked. ez nem kettős mérce, szimplán nem vagyunk állatok.

ha te dugni akarsz és olyan szerencsétlen vagy, hogy nem tudsz valakit felszedni, akkor alapoztak rád és a hozzád hasonló szerencsétlenekre egy iparágat. használd. azért van.

2013. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

jaj, magyarázdd meg persze...


láttam én már elég sokféle lányt elmenni egyéjszakásra. Innentöl kezdve nálam egyik se szent.

2013. nov. 10. 21:53
 29/42 anonim ***** válasza:
56%
senkit nem érdekel, hogy szerinted ki a szent, csak azt mondtuk, hogy kussolj,mert hülye vagy és reklámozod is.
2013. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
és láttam már azt is elégszer, hogy pusztán a jóképüség mit vált ki az egyébként szolid lányokból is.
2013. nov. 10. 21:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!