Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Állítólag egyre több az olyan...

Állítólag egyre több az olyan 30as,40es férfi, akinél nem hátrány, sőt előny, ha a nőnek már van 1-2gyereke, ezek a férfiak hol ismerkednek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 11:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Kedves #8-as!


Párkapcsolatban élek, tény hogy nincs gyerekem (nem én vagyok a "normális" mintapéldánya, de 30 körül egészen közel voltam hozzá).


Igen, egy elvált gyerekes férfinak, ha már nem akar teljes családi életet élni, a legjobb kompromisszum egy gyerekes elvált nő. Illetve párkapcsolatban levő férfinál is számításba jöhet szeretőként.


Most komolyan, szerinted pár hónapos ismeretség után kiteríti mindenki a lapjait? Pl. egy csinos, kedves, viselkedni tudó de társadalmilag alacsonyabb szintű kellemes kompromisszumnak tűnő nőnek elmondja-e egy férfi, hogy gyermekei anyjának már nem tudná elképzelni?


36F

2013. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
# 11: Direkt olyan példákat írtam, akikkel nem párkapcsolatban gondolkod(t)unk, többen közülük már évek óta barátaim. És ha figyelmesen elolvasod a "listát" nem CSAK gyermekes férfiak szerepelnek rajta, hanem gyermektelenek is, illetve pont hogy TELJES családi életben gondolkodnak... direkt olyan példákat hoztam, akiknek a laza kapcsolat nem alternatíva, vagy az jelenti a kompromisszumos megoldást.
2013. nov. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
A gyerekes nőkkel az a baj, hogy általában túl sok gond és teher van rajtuk, és többnyire elég "leharcoltak", lógó mellek, nagy has stb., és hát túl sok időt kénytelenek tölteni a gyerekkel, és így kevesebb idő jut rám, illetve nem tudnak "ad hoc" programokba belecsapni, mert ott a gyerek. Volt már ilyen barátnőm, de max. szexkapcsolatra tudom őket elképzelni...
2013. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
# 13: És amikor majd neked szül valaki gyereket, és amiatt lesz lógó melle, meg nagyobb hasa, akkor őt is dobod?
2013. nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

No meg ha majd a SAJÁT gyermeked nevelése, gondozása miatt kevesebb időt tudnak fordítani rád...


Mert amiket leírtál, akkor is érvényes lesz, amikor a SAJÁT gyermekedet neveli az asszony... Tehát ha nálad az a fő szempont, hogy a nőnek legyen RÁD ideje, energiája, és a teste is legyen toppon, akkor ez azt feltételezi, hogy ha ez nincs meg, akkor a nő értéktelenné válik, eldobható...

2013. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Köszi hogy válaszolták, csak gondolatébresztőnek írom, nem sértő szándékkal.


Húgom idén házasodott 31 évesen (hozzám képest is sikeres életet él). Ő soha nem állt szóba se válófélben levő férfiakkal, se elvált férfiakkal, se pedig olyannal aki évtizedig csak élettársnak használt egy nőt. Illetve baráti körömbe tartozó magukra adó csajokra is ez volt a jellemző szingli időszakukban.


36F

2013. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

# 16: De a kérdésben nem szingli nőkről van szó (tisztában vagyok azzal, pont az említett barátaim elmondása alapján), hogy szingli nők többsége szingli társat keres. De a testvéred is csak EGY a sok nő közül, tehát az ő példája sem feltétlenül általános, én meg ismerek olyan szingli nőt, aki 31 évesen feleségül ment egy elvált, kisgyermekes pasihoz, és szült neki kettőt. Akkor most én is mondjam azt, hogy ez az általános? Egyik sem az! Vannak ilyenek, meg olyanok.


Egyébként az előítéletekről... az élettársi kapcsolatban élő pasi esetében a NŐ volt az, aki nem akart esküvőt, a pasi nyitott lett volna rá.

2013. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem általánosságban le lehet szűrni azt a tanulságot, hogy vannak emberek, akik meghatározott kritériumok alapján ismerkednek, és nem állnak olyannal szóba, aki nem felel meg az elképzeléseiknek.

És vannak emberek, akik meg nyitottak bárkivel ismerkedni, nem feltétlenül párkapcsolatot keresve, hanem az emberre nyitottak, és ha az ismerkedés során kialakulnak érzelmek, akkor teljesen mindegy, hogy milyenek a másik fél körülményei.


Én sokáig az első kategóriába tartoztam, mindenkit kizártam, aki nem felelt meg a szigorú elvárásrendszeremnek. Aztán azt mondtam, hogy nem feltétlenül párkapcsolatban kell gondolkodnom, egyszerűen csak ismerkedem, barátkozom, lesz, ami lesz.

Jelenleg alakulóban van egy kapcsolatom egy olyan férfival, akit korábban simán kizártam volna első körben, mert emberileg nagyon, sokkal jobban megfogott, mint azok, akik a racionális szempontjaimnak megfeleltek. Az érzelmek már csak ilyenek, nincs bennük ráció! :) És megmondom őszintén, inkább alapozok érzelmekre kapcsolatot, amikor a másik SZEMÉLYE ragad meg, mint arra, hogy az életkörülményei megfelelnek-e az elképzeléseimnek. (Egyébként a számomra VALÓBAN fontos és lényeges szempontokból nem kellett így sem alább adnom. Csak tudni kell, hogy mi az, ami igazán fontos, és mi az, ami kevésbé...)

2013. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfi elég nyitott. :) Ha csak szexről van szó akkor a legtöbb férfinak elég ha csinos, és ápolt egy nő, könnyedebb kapcsolatban sincsenek túl nagy elvárások. Csak az a gond, hogy önérzetesebb csajok jellemzően nem kérnek ebből.


Jellemzően egy férfi könnyen meg tud nyílni testileg, majd az érzelmeiről is beszél, de bizalomhoz sokszor pár éves párkapcsolat is kevés (persze ezt nem mondja ki).


36F

2013. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom hogy a két gyerek akár még jó szűrő is, a tekintetben hogy olyan nem kezd velem, akinek nem fér bele. A szexrészét meg úgyis én döntöm el (vki írta h csak "arra" jó kategória a magamfajta). A spontán programok hiányával teljes mértékben egyetértek, a leharcolt testtel, nem.Lehet lógó mellű, nagy hasú egy gyermektelen is és csinos, kívánatos valaki, aki már szült, de ad magára. Vki pedig írta h a lánytestvére 31évesen idén ment férjhez nem elválthoz, nemgyerekeshez, ez nem garancia arra hogy nem is fog elválni vagy egyedül maradni (akár gyerekkel) később...
2013. nov. 11. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!