Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Állítólag egyre több az olyan...

Állítólag egyre több az olyan 30as,40es férfi, akinél nem hátrány, sőt előny, ha a nőnek már van 1-2gyereke, ezek a férfiak hol ismerkednek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 11:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én írtam a húgomról, szerintem jól választott. Szintén normális családi hátterű (anyukám szokta mondani, hogy ez mindent meghatároz) mérnök srácot (én meg azt, hogy a műszaki végzettségűek sokkal tisztességesebbek, mint a közgazdászok vagy jogászok). Garancia tényleg nincs semmire sem, de a kockázatot lehet alacsonyra csökkenteni.
2013. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, megértem kérdésedet, ha 31 éves vagy.

Arra figyelj oda, hogy járjatok együtt egy jó ideje a pasival úgymond titokban itt-ott. Én a helyedben min. 6 hónap intenzív együtt járás után vinném haza először bemutatni, de még akkor sem úgy, hogy nálam aludjon.

Ha gyermekeim látnák többször is, hogy csinosítom magam és kiugrok pár órára, akkor egy idő után kíváncsiak lesznek, örülni fognak és úgy várhatják azt az X pasit, hogy bemutatom nekik, mint a Mikulást, s ez a pasinak is jól fog esni.

De ha hamar be fogod nekik bemutatni őt és látják rajtad, hogy ez még mindig egy érzelmileg nagyon is bizonytalan kapcsolat, akkor aggódni fognak érted, akire eddig mindig felnéztek és úgy fogják fogadni a pasit, s olyan arcot vágnak, mint a 8. fogásnak :).

2013. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"A legtöbb férfi elég nyitott. :) Ha csak szexről van szó akkor a legtöbb férfinak elég ha csinos, és ápolt egy nő, könnyedebb kapcsolatban sincsenek túl nagy elvárások. Csak az a gond, hogy önérzetesebb csajok jellemzően nem kérnek ebből."


Látom, nem akarod megérteni. BARÁTI (=szexmentes, beszélgetős, kávézgatós, közös programos) ismerkedésekről beszéltem. De te úgy látszik, nem tudsz kitörni a SAJÁT elképzeléseidből, és csak azt hajtogatod, amit TE gondolsz, és mindenki másnak úgy kellene szerinted gondolkodni.

2013. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Barátilag senki sem ismerkedik nőkkel. Minek?
2013. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki akarja más kölkeit nevelgetni?47/F
2013. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!