Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen lelki pszichológiai...

Milyen lelki pszichológiai okai lehetnek ennek szerintetek?

Figyelt kérdés
Az van, hogy amint megkapok egy lányt, utána mindig tőle szebbre, jobbra, szexibbre, vonzóbbra vágyom. Például egy éve még tök rondákkal is smároltam, ma már az átlagos a minimum, de a nyáron egy szép lánnyal is sikerült végre smárolnom, így most már ott tartok, hogy mindig egyre szebb lányokra vágyom. Most értem el, hogy szinte már nem is tudnék olyan lenni, akit nem kívánok legalább testileg. Csak az rossz, mert nem vagyok egy hű, de helyes fiú, viszont most van két lány egész jók, nem bírok lejjebb venni. Olyan ezt, mintha valami játékot játszanék, ahol ha elértem egy szintet, utána mindig feljebb és feljebb akarok jutni és már unom ugyanazt a gagyi, béna szintet tolni. Csak, hogy érthetőbb legyen...
2013. nov. 11. 19:54
 1/1 errre ***** válasza:
biztosan most vagy serdülőkorban.
2013. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!