Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek mekkora "csapás...

Lányok, nektek mekkora "csapás", ha társkeresőkön összeismerkedtek egy palival, és a találkozásnál csalódtok a külsejében?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát csak azért ciki nekik, mert megmondani ugyse merik, hogy nem tetszik a csávo, hanem igy probálják a konfliktus nyilt felvállalása nélkül elsunnyogni. az eredmény egy nagyon durván kinos randi, amiért persze a pasi a hibás és véletlenül sem a csaj, hogy képtelen odatartani a pofáját, hogy égjen ő is.
2013. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem nagy, lesz másik.
2013. nov. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már megszoktam!
2013. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
általában mindenki előnyos képet küldd magáról,amihez a valóságban csak kevéséb hasonlít! ha tetszik maradok, ha nem akkor kocc
2013. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát nemtom, de ez a nőket is minősiti, mert nem néznek utána a pasinak, nem veszik fel facebookon. pl. Vagy ha nincs elég képe, akkor nem kérnek képet.


Általában, akinek nincsen képe vagy csak gáz képei vannak, az élőben is gáz. Ha ez nem esik le a nőknek, akkor ez őket is minősiti.

2013. nov. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerintem az lenne a legjobb, ha a lány szólna, hogy nem tetszik neki a pali és kész. Tök fölösleges a kínos randi.


Ráadásul elég érdekes, hogy a nőket sokkal jobban érdekli a férfiak külseje, mint a férfiakat a nők külseje.


Tehát egy olyan szituációban, ahol a nőnek tetszik a pali, a férfinek meg nem jön be a nő, akkor ő nem küldi el rögtön. Hanem megpróbálja megismerni a belő tulajdonságokat.


De szóljatok, hogy ha nem így van!

2013. nov. 12. 16:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem így van!:D
2013. nov. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A válasz mind lányoknak, mint pasiknak valahogy így hangzik: http://www.youtube.com/watch?v=PR6sFvSRDHg
2013. nov. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Tehát egy olyan szituációban, ahol a nőnek tetszik a pali, a férfinek meg nem jön be a nő, akkor ő nem küldi el rögtön. Hanem megpróbálja megismerni a belő tulajdonságokat. "


ezen jót nevettem. nem, egyébként nincs így. Én pl találkoztam olyan sráccal, aki mikor meglátott, azt mondta, hogy én tuti 3 kgval nehezebb vagyok, mint ahogy az adatlapon szerepelt, ezért most lép:) Mondtam neki, hogy én nem bánom..:)


Nálam pl volt olyan, hogy a srácnak olyan képe volt fenn, ami ki volt retusálva. Mikor rákérdeztem, azt mondta nincs retusálva...


A találkozáson meg odajött hozzám egy pattanásokkal teli pasi, akinek, mikor köszönt, ömlött a szájából a szarszagú lehelet.....


Elszenvedtem magam a moziig, és mikor a film kezdődött, mondtam neki, hogy kimegyek a mosdóba. Vissza már nem mentem...az se érdekelt hogy elúszott a pénzem, mert ugye nem néztem meg a filmet. De nem bírtam volna ki... folyton beszélt hozzám...a bűz terjengett... a hányinger kerülgetett...


Egyszerűen amikor valaki ennyire igénytelen, arra nincsenek szavak...nem is éreztem szükségét magyarázkodni.


27/N

2013. nov. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hiába törlitek ki azt amit írtok, akkor is az a véleményem:



Nem jó hazudni a külsőről. A kapcsolat a belső tulajdonságra is épít és a hazugság egy belső tulajdonság, ha a külsődről hazudsz a kapcsolatotok alapja egy hazugság lesz.


Nyugodtan töröltethetitek újra....

2013. nov. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!