Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy akárhány...

Miért van az, hogy akárhány lánnyal ismerkedek, azok mind rendes, tisztességes lányok, akiknek mindig csak a barátnői, osztálytársai és ismerősei a ri bancok?

Figyelt kérdés
Már sokadik ilyen lánnyal találkozom, akivel miután jobban megismertük egymást és mindig előkerülnek a múltból ezek a történetek. A közös mindegyikben, hogy sosem vele történt ez meg, hanem mindig valamelyik barátnőjével, osztálytársával vagy ismerősével.

2013. nov. 12. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen furcsa nem? Megmondom őszintén én sem találkoztam még olyan lánnyal, aki bevallotta volna nekem, hogy "ri banc". Nyilván ezt a jelzőt nem ők aggatják magukra, ezért nem tartják magukat annak.
2013. nov. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
XD
2016. dec. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez a GYIK egyik legzseniálisabb kérdése :D
2018. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!