Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek inkább hagyjam?

Szerintetek inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akibe kb 2 éve teljesen beleszerettem de annyira hogy az szavakkal nem elmagyarázható

De nemrég lett pasija

Még nem beszélgettem a csajjal

Jó lenne valahol csak véletlenül ősszefutni és beszélgetni

Szerintetek várjam meg míg szakít a pasijával?

Vagy inkább hagyjam?



2013. nov. 15. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

ha még nem beszélgettél vele hogy a francba zúgtál bele?

ezt nem igazán értem haver

megmagyaráznád?

2013. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tökéletes hozzáállás.

Igen, először várd meg, míg szakítanak, aztán pedig várj arra, míg véletlenül összefuttok valahol. :)

Ez valahol az egykulcsos adó eltörlése és a 4-es metró elkészülte között lesz.

2013. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha már Két éve szerelmes vagy belé és soha nem beszéltetek akkor ez csak álom marad, pláne, hogy lett pasija... bocss ez van legközelebb oda kéne menni akkor jobbak lesznek az esélyeid..
2013. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BlackSword ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de mégis mi az öreganyám zivataros térgyét csináltál Te sacc 20hónapig??? Mert ennyi időd volt csinálni is valamit... Most már tartsd rajta a nyelved, ha 20 hónapig megszólítani sem merted...
2013. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igen...mindig próbálok valami beszédhelyzetet kialakítani de mindig megtorpanok,megijedek

Legutóbb egy sportboltba láttam ahova rendszeresen jár ő is és én is mert ő kézilabdázik én meg kosárlabdázok

2013. nov. 15. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!