Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért van ilyen...

Szerintetek miért van ilyen ellentmondás velem a lányoknál?

Figyelt kérdés
A legtöbb lány rondának szokott nevezi és volt már olyan is hogy utcán ismeretlen láynáok lerondáztak vagy csak úgy nevettek rajtam, ellenben volt már olyan is, hogy találkoztam egy szép lánnyal és még vonzódott is hozzám, simogattam, meg smároltam is vele, egyáltalán nem úgy tűnt, hogy ronda srácként kezelt volna, a csókot is csak miatta hagytuk abba például, mert már késő volt és menni kellett. Nem értem miért utál olyan sok láyn csak a külsőm miatt és miért vannak más lányok, akik meg mintha helyesnek tartanák. Például egyszer dumálgattam haverommal a buszon és egy lány hátrafordult és rám mosolygott aztán valamit súgdolóztak a barátnőjével rólam szerintem és kicsit vihogtak, de valamiért nem úgy éreztem, hogy úk kigúnyoltak volna, hisz láttam már gúnyolódós nevetést ez más votl és a nézése, mosolya is inkább úgy tűnt bejövök neki, de nem is tudom igazából, olyan furák a lányok, nekem meg semmi önbizalam már kezdeményezni, annál a szép lánynál is facebookon mertem kezdeményezni.
2013. nov. 16. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem minden lány rondának tart, mégis volt már néhány, akiknek volt gusztusuk csókolózni velem. Ezt valszeg soha nem fogom megérteni, mert tudom, h ők se vonzódtak hozzám.
2013. nov. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. :) Vannak, akiknek bejössz, vannak, akiknek nem... A kisugárzás a lényeg egyébként! Legyen egy kis önbizalmad! Mosolyogj sokat, érezd jól magad a bőrödben és ez a lányoknak is fel fog tűnni! :3
2013. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!