Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért özönlik el a társkereső...

Miért özönlik el a társkereső oldalakat az Orosz lányok?

Figyelt kérdés
Az benne a pláne,hogy csak a második levelezés után derül ki, vagy a megadott email cím alapján, hogy Orosz és pénzt akar pár hét levelezés után!Később már azon is el kell gondolkozni , hogy nő e az illető!

2013. nov. 18. 00:56
1 2
 11/18 anonim válasza:
Te Vagy Az Lali? Andrea csak a pénzedet akarja. Üdv, jigsaw tanácsadó :DDD
2013. nov. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is szoktak írni ezek, a társkereső profil rendkívül jól ki van töltve minden esetben, anyanyelv magyar, hobbi, stb-stb...

Első levél nekem már google fordítóval szokott jönni, persze olyan levél is szokott jönni ami csak két sor, biztosan van valami sablonjuk:

"Szia!

Várom bemutatkozóleveled a xy@gmail.com címen".

Anna néven regisztrált, de az e-mail címe már ketty, Tanya, katarina meg még ki tudja milyen és van hogy e-mail-ben is így hívja magát.

2013. nov. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__50..

Egyértelműen pénzt akarnak, hogy ki áll mögöttük, nem lehet tudni.

2013. nov. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Tegnapelőtt kíváncsiságból írtam a régebbi Orosznak,hogy akkor vagyok vele hajlandó beszélni ha webkamerán egyezik a képe azzal amiket küld! Erre most írt , hogy milyen szerelmes és örül, hogy segítek neki! Csak az a bibi, hogy nem ezt írtam! :)Most meg egy másik is rám akadt, csak azt nem tudom hogyha még ő lenne aki ír, mit akar 4000km távolságból a pénzen kívül! Mert ugye az utat nekem kellene állni ,hogy idejöjjön!
2013. nov. 18. 18:28
 15/18 anonim válasza:
tapasztalat? és 00:56 kor írtad? XD mit csinálsz te olyankor? nem lőtték még fel a pizsamát? biztos tudod mivel már tapasztaltad és biztos az orosz nőket/pasikat hajkurászod a társkeresőkön aztán meg is kurászod ugye? biztos egy 10 éves kisfiú vagy aki az orosz szőrös pasikra élvez xD
2013. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Kicsit több komolyságot gyerek!!!
2013. nov. 18. 23:57
 17/18 anonim válasza:
Ajánlom mindenki figyelmébe ezt az oldalt,rengeteg a társkeresős csaló itt letudjátok őket ellenőrizni,forgató könyvek levelek stb.. [link]
2014. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Vajra válasza:
Engem is megtalált egy orosz csajszi egy társkeresőn. Megdöbbentő,hogy amit feljebb írtatok,az mind stimmel. Mi most tartunk ott, hogy jönne találkozni a szabija alatt. Mivel lehet ezeket a legjobban megszopatni? Azt akarom, hogy otthon dühében szétbasszon mindent,hogy egyszerűen nem bír kiszedni belőlem egy centet sem.
2023. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!