Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melegek, volt már olyan...

Melegek, volt már olyan nálatok, hogy beleszerettetek a suliban egy tök idegen fiúba?

Figyelt kérdés

Tehát megláttatok egy fiút a folyosón, nagyon megtetszett, és valami megmagyarázhatatlan okból kifolyólag teljesen belezúgtatok, és csak ő járt az eszetekben. Ha volt ilyen, mit csináltatok?

Valahogy létesítettetek vele kapcsolatot?

Hogy próbáltátok meg kideríteni, hogy ő is meleg-e esetleg?


Köszi az értelmes válaszokat!



2013. nov. 21. 15:40
1 2 3
 21/24 Rebelle válasza:
Nekem is tetszett egy fiú , aki megkérdezte , másoktól , hogy bzi vagyok -e majd amikor az x. Embert megkérdezte, meg írtam neki, hogy engem kédezzzen ne másokat és azóta ki nem állhatomhaha
2014. márc. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Jaj, nem folytatódott a szappanopera!!!
2014. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

igen van :D új gyerek jött az évfolyamra ,és az első pillanattól tudtam ő életem szerelme :D hát a tanár beültetett mellé angolon. az a heti 3x 45 perc az maga volt az álom, nemhoszem h 100as heteró ( láttam 1-2 dolgot amire azt mondtam h wát ? ) és ezt nem csak én goldolom így ,mondjuk mások csak a kinézete alapján gondolják h talán meleg.

Vagy facebookon elmondom neki az iránta érzett érzéseimet ( ha végre visszaigazolna végre valahára ) vagy várok szeptemberik de érzem h jól fognak alakulni a dolgok :DDD

2014. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Már bocsánat, de olyan aranyos dolgokat írtok itt össze-vissza, hogy kb. olyan most a reakcióm, mintha egy kölyök kutyát látnék... *yaoista fangörcs* Sok sikert!!!^^


13/L

2017. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!