Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melegek, volt már olyan...

Melegek, volt már olyan nálatok, hogy beleszerettetek a suliban egy tök idegen fiúba?

Figyelt kérdés

Tehát megláttatok egy fiút a folyosón, nagyon megtetszett, és valami megmagyarázhatatlan okból kifolyólag teljesen belezúgtatok, és csak ő járt az eszetekben. Ha volt ilyen, mit csináltatok?

Valahogy létesítettetek vele kapcsolatot?

Hogy próbáltátok meg kideríteni, hogy ő is meleg-e esetleg?


Köszi az értelmes válaszokat!



2013. nov. 21. 15:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, írd meg hogy mi van :D
2013. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Naaa?
2013. nov. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Még semmi, ma már majdnem odamentem hozzá, de egész szünetben beszélgetett valakivel (legalábbis néha mondtak egymásnak valamit). Ne várjatok ilyen hamar eredményt, ez több hetes folyamat!
2013. nov. 25. 21:32
 14/24 anonim ***** válasza:
Juj, ez nagyon rizikós! De ugye nem 13 évesek vagytok? Mi van, ha hetero? Akkor ez nagyon hülyén fog kijönni. Nem ötletesebb meleg bárokban vagy meleg ismerkedési oldalakon kezdeményezni? Ott sokkal kisebb a kudarc lehetősége. és a srácnak ez nagyon kínos lesz, ha hetero.
2013. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem, már mindketten elmúltunk 18-ak :) Dehogy fogok én meleg bárokban ismerkedni, ha valakibe én beleszeretek, akkor nekem csak ő kell, senki más. És nem kis esély van rá, hogy ő is az. Amúgy meg ha nem, akkor se olyannak ismerem, aki ilyen elutasító lenne. Sőt lehet hogy még becsülne is, hogy egy ilyen hatalmas titkot megosztok vele. Végülis egy sima baráti viszonynak is örülnék :)
2013. nov. 27. 22:51
 16/24 anonim válasza:
100%
Úúú,szólj ha van valami fejlemény,akár priviben is :$$
2013. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%
nekem is!:) ez nagyon izgi!:$
2013. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van épp egy ilyen, habár annyira nem szerettem bele, de jó lenne vele ismerkedni, csak sajna tuti, hogy heteró, a legjobb haverom meg aztán... ő a legszebb (számomra) xdd ő nála van esély, hogy meleg vagy biszex és esetleg tetszem neki. Amúgy van valami fejlemény? Az utolsó válasz ótaeltelt egy hét. :)


14/bi/F

2013. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Ismerkedésileg semmi, de egyre biztosabb vagyok benne, hogy esetleg ő is meleg, mert kb. minden egybevág hozzá :D
2013. dec. 6. 20:21
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon jó, mármint , hogy úgy érzed, hogy meleg, kívánom, hogy az legyen és összejöjjetek! Szép estét!
2013. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!